Club S1 Форуми: Red Bull Grand Prix of The Americas - 23.АПРИЛ.2017г - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Red Bull Grand Prix of The Americas - 23.АПРИЛ.2017г Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 15-Dec 16
  • Отбор:Без отбор

Posted 20 April 2017 - 20:49

Време е за трети старт,група. Аз ще пропусна тренировките и квалификациите в събота,но пък в неделя като се прибера от пътуването,ще заседна с най-голямо удоволствие....и с фенския флаг. Само да сме живи и здрави. http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/wink.gif
Интересно започна сезона тази година.Прекрасно представяне за доста от младите пилоти,които смениха класовете. С нетърпение очаквам да видя колко време ще му е необходимо на Зарко за първа победа в големия клас. Не за друго,ами много харесвам задните кълбета дето ги прави.
Забавно е.Интересно и непредвидено.Всеки път дават някакви прогнози,които не се сбъдват особено.Малко като тези за времето в новините.http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttp://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttp://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Поздрав на всички и....Безаварийно!

This post has been edited by Shliopar: 20 April 2017 - 20:49

0

#2 Потребителят е офлайн   Targor Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 18-May 10
  • Интереси:We are the Government
    And we Rock 'N Roll

Posted 21 April 2017 - 06:08

Благодаря за темата http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/smile.gif

Този "Съркуит оф дъ Америка" всъщност е Лагуна Сека, нали? С тирбушончето

This post has been edited by Targor: 21 April 2017 - 06:09

0

#3 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 21 April 2017 - 10:22

"Съркит Ъв Ди Америкас" /COTA/ е сравнително нова писта. Мисля, че първото МотоГП състезание там беше през 2013, а също през 2013 беше последното сътезание на Лагуна Сека /за съжаление/.
Това, което всички очакват е Маркез или Винялес, само да не стане "двама се карат, а ....."
Интересно е също да видим, дали Лоренцо е разгадал тайните на Дукатито, както и Роси дали е решил проблемите с новата Ямаха.
Също и дуото на Тех Троа, голямата уста Крашлоу /четохте ли голямото му интервю в crash.net?/, Дови дали няма да бъде отнесен отново от някого /миналата година от Педроса/ и много други неща.
0

#4 Потребителят е офлайн   Targor Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 18-May 10
  • Интереси:We are the Government
    And we Rock 'N Roll

Posted 21 April 2017 - 10:33

Преглед на мнениетоjimthebass написа на 21 April 2017 - 10:22:

"Съркит Ъв Ди Америкас" /COTA/ е сравнително нова писта. Мисля, че първото МотоГП състезание там беше през 2013, а също през 2013 беше последното сътезание на Лагуна Сека /за съжаление/.

Наистина жалко. Добри състезания ставаха там.
0

#5 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 22 April 2017 - 10:20

Иформативно, къде и в колко часа, ще ги дават :

събота:
Трета тренировка - 19.00 ч. - мтел спорт 1 ( запис )
Квалификация - 20.30 ч. - мтел спорт 1

неделя:
Състезание - 19.00 ч. - мтел спорт 1
0

#6 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Дебютант
  • Рипване

Posted 22 April 2017 - 22:21

Отдавна не бяхме наблюдавали такава люта битка за първото място. Маркез със зъби и нокти взе пола и утре, ако не падне, мисля, че ще спечели, макар и много по-трудно от предните години. Лоренцо се класира доста добре и съм много любопитен как ще се представи. Мислех да дам линк за една статия в motorbikefans.com, където пише, че Дукати обмислят да скъсат с Лоренцо, но ми се стори доста несериозно. Роси направи най-доброто си класиране в първата "истинска" квалификация за сезона, но е много далеч от ММ и МВ.
0

#7 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted Вчера, 00:08

Преглед на мнениетоjimthebass написа на 22 April 2017 - 22:21:

Отдавна не бяхме наблюдавали такава люта битка за първото място. Маркез със зъби и нокти взе пола и утре, ако не падне, мисля, че ще спечели, макар и много по-трудно от предните години. Лоренцо се класира доста добре и съм много любопитен как ще се представи. Мислех да дам линк за една статия в motorbikefans.com, където пише, че Дукати обмислят да скъсат с Лоренцо, но ми се стори доста несериозно. Роси направи най-доброто си класиране в първата "истинска" квалификация за сезона, но е много далеч от ММ и МВ.

това си беше жива спекулация типчно в стил италиански/испански журналя. много е рано да се говори за раздяла на 99 и дукати, но ако нещата вървят на зле и не спечели нито едно състезание до края на сезона, което от своя страна ще покаже, че няма как да стане шампион догодина (за каквото са му платили 20 000 000) може да седнат на масата да си стиснат ръцете и всеки да е доволен. така направи кал с тях, когато и двете страни не са доволни няма смисъл да си губят времето. по сложното е къде ще отиде, ако се махне от дукати. сателитните ямахи са заети, а не го виждам да кара сателитна хонда. може би някой може да направи сателитни сузукита...

квалификацията беше интересна и оспорвана (м/у 1вия и 2рия), но утре всичко ще зависи от температурата на пистата. ако е хладно ще е опасно, а ако е топло гумите ще си заминат към края на състезанието.. особено задните на дукати и хонда. с меките гуми на 30 градуса писта даже дукатистите показаха зъби, но очаквам утре да няма нито едно дукати в топ 8.

интересно беше и пресичането на роси с маверик.. имаше реакция и реплики пък да видим до какво ще доведат те.

0

#8 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 15-Dec 16

Posted Вчера, 21:57

Много откачено състезание,но няма кво повече да коментирам,освен,че се радвам за второто място на Чичо ви,дядо ви,или както искате да го наречете там....Набора!
Да е жив и здрав!
И дано да имам възможност да го видя на Мизано тази година,както първоначално сме го запланували!http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif
0

#9 Потребителят е офлайн   RoseRed Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 12-Dec 16

Posted Вчера, 22:24

Този номер едно във временното класиране особено много ми харесва! Готино състезание се получи, а Зарко все повече набира скорост.
0

#10 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Дебютант
  • Рипване

Posted Вчера, 22:49

Кой би си помислил, че при връщането на кервана в Европа, Роси ще води шампионата? След всичките мъки в тестовете и свободните тренировки! Сега хейтърите започват да говорят колко малко било наказанието му, как трябвало да го накажат с преминаване през пит лейна и разни такива. Сетих се за едно състезание преди години в Австралия, когато Роси бе наказан с доста секунди /не помня точно/ и той наложи страхотно темпо и завърши с огромна преднина пред втория. Трябва да проверя точно как беше случая.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users