Club S1 Форуми: Парти - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

-----

Парти

Парти

Здравейте. Ще Ви "нарисувам" нащо виртуално парти. И така...
За едно парти първо трябва терен... Няколко души "осигуряват" теренчето за купончето, стават админи и домакини на събитието... Поканени са всички желаещи. Но... Тези, които са фенове на Шумахер при идването на купона сядат по диваните и фотьойлите, останалите са на табуретки, на земята или прави... Ако искаш... Така казва Главният Пъдар, фен на Шумахер и постоянно напомня, че партито е частно и се провежда не точно по указаните правила, а както сметне за добре... Ако искаш нещо да се оплачеш те праща при Арменския поп... И така влизаме на купона всички гости, запознаваме се с правилата... Най- послушните от гостите, угодните и някои приятели имат привилегията домакините да ги изберат за чистачки... В замяна на това, че чистят им е позволено да цапат, да тръскат на пода, да разливат и каквото си поискат, забранено от правилата, защото те вече не важат за тях и никой няма да ги накаже... Като казах наказания се сетих как Главният обича да заключва непослушните в кенефа, следващата мярка е да те изгони навън и да заключи отвътре... Продължаваме по- навътре, виждат се разноцветни маси- сепарета с насядали хора, а около масите - прави симпатизанти чакат да седнат... Аз сядам на сивата маса. Гостоприемни са, усмихват се, наливат ми. Първото, което разбирам е, че ще си говорим разни неща тихичко, да не чуят отсреща на червената маса, защото после го използват срещу нас, даже едно време инсталирали микрофонче на сивата маса да слухтят... Поглеждам натам. На председателското място седи Червен барон, говори рядко, тихо и само сочи с пръст - правостоящите около червената маса се втурват по посоката, дано един ден им позволят да седнат там... На масата са седнали Бивъс и Бътхед, целите в червено... Бивъс е мноо готин пич, виждал съм го на друг купон, приятелче ми е, ценя го... С Бътхед не се разбирам, няма значение, и без това рядко идва на това парти, другаде го кефи повече...
"Как е купона, забавлявате ли се, наздраве на всички"- идва от ВИП масата. Виждам другия админ - Якия. Наистина е мноо як, обаче по начина си на изразяване веднага разбираш, че е дружелюбен и изненадващо интелигентен без да го показва... Третия на ВИП масата малко ми бледнее - нищо, че постоянно се пъчи, че е живял във Франция, колко е умен и колко тъпи са другите, пак ми бледнее...
А!!! От някъде прозвуча Неговото име Керпенско. Главният веднага скача и тръгва да слухти - ако е хубава темата да вземе думата, че закъде без него, ако е лоша някой да потегли веднага към кенефа да бъде заключен... Идва и на сивата маса - там повечето не го искат, но не могат да го изгонят, щото си е у дома... И една от чистачките се затъркалва след него, ако има нещо за почистване... Едрогабаритна е, пречи на движението, но постоянно снове между керпенската и червената маса като пръдлива, ама не може да прецени на коя маса й се седи и постоянно ги менка... Не знае, че който седи на два стола може накрая да седне на трети - обърнат... Всъщност тя цапа доста, едно време може би й е било неудобно, но сега, нали е чистачка може с чиста съвест да си цапа даже повече... Щом чисти Главния никога няма да я затвори в кенефа при другите хулигани... Мен периодично ме затварят там, Главния не харесва чувството ми за хумор, куцало било и затова пиша без чувство за хумор и не ползвам емотикони...
Та така... постоянен кръговрат от сивата маса до кенефа и обратно... Заповядай и ти, може да ти хареса партито, ако ли пък не - има и други партита...
3
  Like

0 Comments On This Entry

Май 2017

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22 23 2425262728
293031