Club S1 Форуми: Гран При Испания 11.06 - писта Каталуня, Барселона - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Гран При Испания 11.06 - писта Каталуня, Барселона Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   RoseRed Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 12-Dec 16
  • Отбор:Без отбор

Posted 11 June 2017 - 10:51

http://www.f1ed.com/wp-content/uploads/2013/03/Circuit-De-Catalunya-Aerial-View.jpg

Не знам за вас, но аз щях да пропся това състезание. Толкова съм свикнала да са през седмица. От първи ред стартират Педроса, Лоренцо и Петручи.
0

#2 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 11 June 2017 - 15:09

Аз проспах целия уикенд.
Случайно хванах старта в 18 обиколка.
Голям крах за ямаха.
Браво на Дови !
0

#3 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 11 June 2017 - 15:13

Както някой каза: Дови прави това, за което плащат на Лоренцо!
Браво Дови! Въпреки, че Лоренцо можеше да се представи и по-добре, сякаш не беше разчел добре темпото си.
0

#4 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 11 June 2017 - 15:25

не знам как ги проспивате тея състезания, аз не мога да си намеря място още от четвъртък, като гледам пресконференцията.
шасито на ямаха за 2017 не обича хлъзгави писти особено на топло време. освен да се молим за хладно време и много грип. асен ще е интересно, но мисля, че на заксенринг ще е мнооого интересно.
0

#5 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 11 June 2017 - 20:12

Преглед на мнениетоChocho FortySix написа на 11 June 2017 - 15:25:

не знам как ги проспивате тея състезания, аз не мога да си намеря място още от четвъртък, като гледам пресконференцията

Преди по-често пишеше и ни държеше в течение, за всичко интересно на пресконференциите и след тях.
За такива като мене, беше много интересно , и в такива случай,когато стартовете не са през две седмици , доста полезно :tooth:/>/>
0

#6 Потребителят е офлайн   RoseRed Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 12-Dec 16

Posted 12 June 2017 - 00:13

Преглед на мнениетоChocho FortySix написа на 11 June 2017 - 15:25:

не знам как ги проспивате тея състезания

Ми аз си се бях приготвила за другата неделя. И изведнъж в Инстаграмът ми в петък почнаха да изкачат неща тип "Friday Practice Results" и бях малко о.О. Все пак квалификациите и състезанията не ги проспах http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
0

#7 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 12 June 2017 - 13:04

Състезанието беше доста инересно и напрегнато. Доволен съм от представянето на Лоренсо, но подиум щеше да бъде по - добре. Време е вече да намери постоянство. Дукати не са били толкова конкурентоспособни от години, от времето на Стоунър нямат победи в две поредни състезания.

Дови заяви в интервю за френския Евроспорт, че не е могъл да натиска на максимум, но въпреки това е спечелил. И на няколкопъти използва думата странно за самото състезание.

Дани Педроса пък говори на френски за френския Евроспорт. Явно не случайно е любимец на Ванеса, момичето което взима интервютата от пилотите. Освен че и двамата са почти еднакви на ръст, много ниски.

Интересно какво става с Ямаха. И на двете испански писти досега не са на нивото на другите. През останалото време пък доминират. Лично аз нямам отговор. На Ле Манс стратегията на Роси беше много добра, можеше да спечели с лекота. На Муджело контузията му си каза думата. Винялес е все още не достатъчно опитен. За него е нормално да е непостоянен.

Все още съм във Франция, но като  се върна в България, с по-удобна клавиатура, ще пиша подробно за ходенето си на Ле Манс, второ след 2015 г.
В тази тема само ще напиша, че въпреки че от километри си личаха тениските ми на Лоренсо нямах никакви проблеми, хората с които имах контакт бяха дори любезни, като разбраха, че съм от България се зарадваха. Повечето почитатели на Роси са свестни хора. А на Ле Манс имаше към 200 спартанци, което за мен е много, още повече сравнение с 2015 г.

Използвам темата да поздравя Десислав Григоров. Изключителен журналист и професионалист, който правеше коментари на място по различни теми, включително и социални.
Беше ми изключително приятно в последните две години да слуашам коментарите му по време на състезанията. Съжалявам, че нямах възможност преди това.

This post has been edited by Por Fuera: 12 June 2017 - 13:08

1

#8 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 12 June 2017 - 15:41

като цяло почитатели на мотоциклетната гран при и като цяло на моторните спортове се различават от феновете на други спортове.http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif
малко сме неприятниците дето хейтим по други пилоти.. ма аз поне си го признавам.http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
0

#9 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 15-Dec 16

Posted 12 June 2017 - 23:38

Аз пък не можах да ви пусна тема както обикновено по-навреме,тъй като организирах среща на випуска ни в Музикалното училище в Широка лъка. И.....естествено слушах и следях само новините,без да мога да гледам.Тъй като се събираме на всеки 5 години от завършването,гледах да си усвоя всяка секунда със съучениците.
Ако има от къде да си дръпна състезанието поне при големите,моля да ми дадете линк.Чочо? ТИ си по тая част.http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/biggrin2.gif
0

#10 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 12 June 2017 - 23:55

Преглед на мнениетоShliopar написа на 12 June 2017 - 23:38:

Аз пък не можах да ви пусна тема както обикновено по-навреме,тъй като организирах среща на випуска ни в Музикалното училище в Широка лъка. И.....естествено слушах и следях само новините,без да мога да гледам.Тъй като се събираме на всеки 5 години от завършването,гледах да си усвоя всяка секунда със съучениците.
Ако има от къде да си дръпна състезанието поне при големите,моля да ми дадете линк.Чочо? ТИ си по тая част.http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/biggrin2.gif

This post has been edited by Por Fuera: 13 June 2017 - 00:12

0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users