News - clubs1.bg The clubs1.bg website offers the most reliable, up-to-date F1 news service on the Internet. Access to news reports is free http://clubs1.bg bg (c) 2007 clubs1.bg 60 Wed, 23 Aug 2017 03:21:14 +0300 Formula 1 news from clubs1.bg http://clubs1.bg/forums/uploads/1250789274/gallery_4_177_1711.png http://clubs1.bg http://clubs1.bg/novina.php?n=42414 Христо Пенов и Лора Христова премериха сили с конкуренцията в Ротакс Джуниър в Италия ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42414 Tue, 08 Aug 2017 14:12:16 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=42295 Победи за Атанасов, Гърков, Иванов и Досев в Хасково ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42295 Sun, 23 Jul 2017 12:12:12 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=42291 Христо Пенов шампион в Ротакс Джуниър, Серафимов на полпозишън в KZ2 ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42291 Sat, 22 Jul 2017 10:11:41 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=42189 Четирима българи на подиума в 3-ия кръг от румънския шампионат по картинг ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42189 Sun, 09 Jul 2017 23:58:29 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=42123 Серафимов първи в Хасково, пилоти изтощени до краен предел ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42123 Mon, 03 Jul 2017 15:33:57 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=42117 Юлиан Серафимов на полпозишън в Хасково ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42117 Sun, 02 Jul 2017 08:48:41 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=42084 Пилотите масово ще бойкотират кръга по картинг в Хасково ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=42084 Mon, 26 Jun 2017 15:35:50 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=41950 Серафимов с две победи в Хасково, Пенов и Досев недостижими в Ротакс и Мини Бг ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=41950 Sun, 11 Jun 2017 23:56:04 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=41942 Юлиан Серафимов на полпозишън в Хасково ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=41942 Sat, 10 Jun 2017 23:51:56 +0300 http://clubs1.bg/novina.php?n=41897 Иван Влъчков ще кара в 3-ия кръг от шампионата по картинг в Хасково ]]> http://clubs1.bg/novina.php?n=41897 Mon, 05 Jun 2017 17:06:15 +0300