Club S1 Форуми: Гран При на Италия - 03.ЮНИ.2018г, Писта Муджело - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 7 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Гран При на Италия - 03.ЮНИ.2018г, Писта Муджело Rate Topic: -----

#21 Потребителят е офлайн   Targor Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 18-May 10
  • Интереси:We are the Government
    And we Rock 'N Roll
  • Отбор:Без отбор

Posted 02 June 2018 - 14:55

Браво на Роската :)/>
0

#22 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 02 June 2018 - 15:51

Вале избухнааа
0

#23 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 02 June 2018 - 17:12

и аз така щях да бързам да направя пол, ако https://www.instagra...casofianovello/ ме чака в моторхоума.https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
0

#24 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 02 June 2018 - 20:35

Роси е обвиняван в безброй грехове, къде справедливо, къде не, обаче, поне аз, не съм чул някой да казва за него, че е гей или че гаджетата му са грозни. Не се знае кой ще победи утре, но поне е сигурно кой ще е първи в първата обиколка след Сан Донато.
0

#25 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 03 June 2018 - 10:52

Дадоха я за малко в гръб вчера.Беше в кошарката и го поздрави.Като се замисля, всичките му гаджета са били красавици .

0

#26 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване

Posted 03 June 2018 - 15:18

Браво на Лоренсо! Заслужена победа. Дали това ще промени някои планове?
0

#27 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 03 June 2018 - 15:45

най вече плановете на por fuera, които сега празнува и после ще ни сипе с големия черпак https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif

явно предна медиум е било по добрия избор ама шанс... поне вече роси е втори в класирането.
0

#28 Потребителят е офлайн   sherii1969 Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 18-Nov 16
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 03 June 2018 - 17:55

Лоренсо избухна,браво заслужи си победата,а и доста аванс направи не срещу кой и да е....титуляра в Дукати-Дови.Браво! Браво и за Роси....единствената Ямаха....имат някакви проблеми с мотора явно....в някои състезания се вижда че отстъпват даже на сателитните ямахи...
0

#29 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 04 June 2018 - 11:52

Сигурно някой ще се изненада, че не започвам мнението си със снимка от състезанието, но истината е, че още не съм намерил снимка, която да ми хареса.
Разбира се, че съм радостен от развоя на състезанието вчера, от доминантната победа, но в същото време мога да направя ясната преценка, че една победа не може да заличи цялостното представяне досега.
Това което не ми хареса снощи е крайно противоположните мнения на Давиде Тардоци и Хорхе Лоренсо след състезанието, от което може да се направи извода, че между Хорхе и хората над него има сериозна пропаст. Лоренсо почти в прав текст заяви, че ще напусне Дукати. Да вметна, че в медиите вече се появиха слухове, че с парите на Petronas и чрез тима на Хорхе Мартинес Лоренсо ще подкара Ямаха. Той също така пак в почти прав текст каза, че от тима не са му оказали достатъчна подкрепа и не са му вярвали като цяло. Твърде късно са направили промени в дизайна на резервоара и са настроили двигателят да е "по-кротък", по вкуса на Лоренсо и неговият плавен стил на каране. Пак според него, ако промените са били осъществени по-рано е можело вече да е записал много по-добри класирания.
Испанецът стартира с медиум предна и софт задна гума, което за разлика от друг път ( най-вече при избора на задна гума) му даде комфортна преднина. Андреа Яноне също направи избор на гуми като Лоренсо, но той видимо ги износи по-рано, след като загуби темпо накрая. Задната гума на Довициозо пък беше сменена в последния момент, на той остана с предна твърда, което след края на надпреварата отчете като грешка. Роси също се оплакваше от поведението на своя мотор. Маркес падна, но каза, че е нямало как да се пребори с Лоренсо, може и да е вярно.
Барселона е трасе което е по вкуса на Лоренсо и Дукати, същото важи и за това в Австрия, така че очаквам там да се пробва да запише още една победа.
Но да се върна към думите на Тардоци. интервю за БТ Спорт след състезанието, той не искаше да заяви категорично дали Лоренсо напуска, а каза, че решението тепърва предстои да бъде взето. Каза също така, че Лоренсо се е научил как да пилотира по-добре мотора, като се е позовал и на телеметричните данни. Тардоци добави, че би могъл да бъде по-щастлив единствено след нова двойна победа в Барселона, като показа увереност, че това е възможно да се случи.
Дали заради вдъхновението от домашното трасе или пък заради някакви различни настройки по мотора Валентино Роси напомни за най-добрите си години. Той каза, че моторът е бил доста труден за каране, но вече е само на 23 точки зад Маркес и ако съумее и занапред да е постоянен, то интригата ще е жива. За съжаление проблемът с електрониката трудно може да бъде решен в хода на сезона, но могат да се търсят подобрения другаде.
Иначе и на мен ми беше интересно да разбера коя е жената в бокса на Валентино, но вече разбрах. След финала се поздравиха доста сдържано и си помислих, че е само гост на тима. После пък гледах репортажи от състезанията в Мото 3 и Мото 2, които бяха много интересни и видях Роси да седи до Франческа по време на състезанието в най-ниския клас. Дано връзката им продължи по-дълго, все пак когато се занимаваш с такъв спорт и си толкова отдаден на него другото трудно остава на преден план. Да вметна, че и Андреа Яноне е силен на този фронт с неговата приятелка Белен Родригес, популярен модел в Италия, макар и да е аржентинка мисля. Също така, бивша приятелка на много други популярни хора от спортните среди.
Да се върна за малко на Маркес. Освен изказването, че не е могъл да догони Лоренсо, той каза, че е щял да падне още няколко пъти по време на състезанието и като цяло условията на трасето вчера не са били по вкуса на Хонда. Дани Педроса също отпадна още в самото начало, но при него имаше контакт с друг пилот. Лошо впечатление за пореден път направи една необмислена маневра на Маркес, в стил камикадзе, при която имаше контакт с Данило Петручи, но за щастие без сериозни последствия.
Зарко пък беше доста назад вчера. Явно условията на трасето са се оказали трудни за мнозина.

Ако някой проявява интерес към изтеглянето на някое от състезанията от трите класа, може да се обърне и към мен без да се колебае, с каквото мога ще бъда полезен.

Само да добавя, защото забравих в предния пост.
Преди състезанието Макс Биаджи направи тест с електронен мотоциклет на Муджело, така наречения MotoE. На официалния сайт на МотоГП се появи и видео, което вярвам, че ще ви е интересно да изгледате, ако не сте го сторили вече. На мен лично ми беше много интересно, звукът на мотора също е много интересен. Ето го и видеото :тук

This post has been edited by Por Fuera: 04 June 2018 - 11:53

1

#30 Потребителят е офлайн   dimata rusnaka Икона

• Дебютант
  • Рипване

Posted 04 June 2018 - 16:15

талянците не долюбват хич маркес https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/geek.gifAttached File  34366902_2071196573095449_3991790730010951680_n.jpg (87.28К)
Number of downloads: 12
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 7 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • You cannot start a new topic