Club S1 Форуми: McLaren-Honda MCL32 - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 98 Стр. +
  • « Първа
  • 96
  • 97
  • 98
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

McLaren-Honda MCL32 Rate Topic: -----

#971 Потребителят е онлайн   jamc Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 10-May 13
  • Отбор:McLaren

Posted 20 September 2017 - 13:56

Преглед на мнениетоSgt. Hugo Stiglitz написа на 20 September 2017 - 12:08:

Ерик Булие каза, че ще имат глас в развитието на двигателя и ще са със статут на заводски отбор. Не знам до колко това ще се случи.
Зак Браун казва, че двигателят Рено не е просто временно решение.

Нормално да не е временно, щото то реално опции други няма. Поне до следващата смяна на системите сме с Рено. Това със статута сигурно е така инак ако е както правят Ферари с Хаас примерно по-добре да си кретаме с Хонда.
0

#972 Потребителят е офлайн   First lady Икона

• Time wounds all heels.
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на блога
  • Преглед на галерията
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 18-Apr 07
  • Отбор:Без отбор

Posted 20 September 2017 - 17:10

Sgt. Hugo Stiglitz написа на 20 September 2017 - 12:08:

Макларън имат добро шаси, видя се от темпото им в Сингапур. Съумаха да направят добро шаси въпреки мъглата в която ги вкара Хонда.
Много е трудно да развиваш шаси когато задвижващата система ти е боклук.

Тъпите японци се хвалиха колко близо са до Рено като мощност, но не споменаха, че по отношение на постоянно представяне, икономичност и издържливост французите са много пред тях.
Това което се говори сега за партньорството м/у Рено и Макларън е коренно различно от това което Серил Абитебул говори преди около месец.

Ерик Булие каза, че ще имат глас в развитието на двигателя и ще са със статут на заводски отбор. Не знам до колко това ще се случи.
Зак Браун казва, че двигателят Рено не е просто временно решение.

Ред Бул предпазливо започват да се насочват към Хонда като доставчик на двигатели. Ще тестват Хонда един сезон в малкия си тим.
Това което се притеснявах, че ще стане в началото на сътрудничеството м/у Макларън и Хонда стана след техния разводhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/biggrin2.gif.
Централата на Honda Racing Developments в европа се намира в Милтън Кийнс, да 7 км. от завода на Ред Бул Рейсинг, на 10 мин. път с кола.

Макларън няма да се откажат от заводски статус и 100 млн, ако имаха и най-малката надежда, че в близките 3 години Хонда ще постигне нещо. Титли няма да има и с Хонда, и с Рено. Но с Рено има шанс за вдигане от дъното.
Всяко търпение има граници.
0

#973 Потребителят е офлайн   Ганчо Балкански Икона

• Прост фен
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 28-Dec 05
  • Отбор:Williams

Posted Вчера, 10:12

Преглед на мнениетоtony34al написа на 18 September 2017 - 22:25:

Ще почнете да биете Заубер....

Те и сега са пред Заубер. Според мен са твърдо на предпоследното място, което ми напомня за оня виц ... https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/blush.gif

Цитат

Жена мърмори на мъжа си:

- Много си смотан. Толкова си смотан, че ако има конкурс за смотаняци, ще си на второ място.

- Ееее, защо на второ?

- Защото си толкова смотан, че ще ти вземат първото място под носа!

https://bg-bg.facebo...152168230139889

0

#974 Потребителят е офлайн   tony34al Икона

• Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 14-Sep 09
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted Вчера, 13:01

Преглед на мнениетоГанчо Балкански написа на 24 September 2017 - 10:12:

Те и сега са пред Заубер. Според мен са твърдо на предпоследното място, което ми напомня за оня виц ... https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/blush.gif

Да, така е, пред Заубер са по някакво стечение на обстоятелствата. Лошото ще бъде, ако догодина са след Торо Росо. Тогава какво ще говорят, не ми се мисли...
Тя Лейди си говори, че МакЛарън ако мислели, че евентуално...., ама като гледам колко са добри в преценките си. Да не стане като с опашката в супера - на която застанеш и спира да върви.

0

#975 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• Rosberg, Kimi & McLaren fan
  • Регистриран: 24-Aug 07

Posted Вчера, 13:31

Преглед на мнениетоtony34al написа на 24 September 2017 - 13:01:

Да, така е, пред Заубер са по някакво стечение на обстоятелствата. Лошото ще бъде, ако догодина са след Торо Росо. Тогава какво ще говорят, не ми се мисли...
Тя Лейди си говори, че МакЛарън ако мислели, че евентуално...., ама като гледам колко са добри в преценките си. Да не стане като с опашката в супера - на която застанеш и спира да върви.

https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Фаталист
0

#976 Потребителят е онлайн   jamc Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 10-May 13

Posted Вчера, 23:32

Я стига глупости. Да не стане така ферари да са зад Мерц и Ред бул? Е тогава ще пада смях, то и сега пада де, но с глупостите при стартиране. Един с подарена титла от Фиа, другият извадил късмет да е в на Нюи ракетите.

This post has been edited by jamc: Вчера, 23:32

0

#977 Потребителят е офлайн   First lady Икона

• Time wounds all heels.
  • Преглед на блога
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 18-Apr 07
  • Отбор:Без отбор

Posted Днес, 07:11

My link

Резултатите на Макларън за миналия сезон с парите за 6 място в КК и 4 спонсора повече от това, което е в момента.
Шейховете също имат счетоводители.
Хонда носи само загуби - и финансови, и спортни.

Ма тя Лейди не го говори, цифрите го говорят.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 98 Стр. +
  • « Първа
  • 96
  • 97
  • 98
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
1 members, 3 guests, 0 anonymous users