Club S1 Форуми: Колоездене - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 9 Стр. +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Колоездене Rate Topic: -----

#81 Потребителят е офлайн   DARTH VADER Икона

• LORD OF DESTRUCTION
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 18-Feb 05
  • Град:DARK SIDE
  • Интереси:Dark side of force
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 18 January 2013 - 20:01

Нещо да кажат сега защитниците на Ланс???:tooth:/>/>Той сам си призна, че няма човек на земята който може да спечели без допинг 7 титли от Тура :ph34r:/>/>Не, че очаквам някой от поддръжниците му тук да каже нещо, но на мен ми е кеф за титлите му, радвай те им се :rolleyes:/>/>Очаквам скоро да погнат и оня плувец, рекордьор по титли:blush:/>/>
0

#82 Потребителят е офлайн   Jedi master Икона

• Втори пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 17-Oct 11
  • Отбор:Williams

Posted 22 January 2013 - 08:26

Тоя боклук опропасти живота на сумати хора, съди ги, фалира ги, докато през това време валяха обвинения към него, но все отричаше. Накрая когато всички около него вече признаха, немаше на къде и клекна и той. Изобщо да не започвам как използваше и рака за шмекерийките си. Такива боклуци заслужават доживотна ваканция в Сибир, ама най-вероятно няма да му направят кой знае какво, след като вече му взеха титлите и той си "призна".
0

#83 Потребителят е офлайн   tony34al Икона

• Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 14-Sep 09

Posted 22 January 2013 - 08:57

Ако Ланс е боклук, то значи и всеки останал шампион, в който и да било спорт е такъв. Аз нямам никакви илюзии относно това как се става шампион в спорта. Когато, много отдавна, имаше аматьорски спорт беше възможно някой да стигне до медал на световно, олимпиада или в друго състезание, благодарение на талант и много труд. Сега това е невъзможно, за когото и да било, за който и да бил спорт. Определението боклук, дадено от фенове, го разбирам, но такова определение дадено от спортист, например Джокович, ми идва в повече.
А иначе вярването в дядо Коледа, великденски зайци, братя Грим и т.н. е много мило и добър сюжет за романтични комедии.

This post has been edited by tony34al: 22 January 2013 - 09:22

1

#84 Потребителят е офлайн   VIVA_FERRARI Икона

• твой съм, како :)
  • Регистриран: 09-Oct 05
  • Град:King of Cali

Posted 22 January 2013 - 09:08

Аз пък не мога да разбера какво го емнаха сега. Минало и заминало, тествали са го, не са го хванали. Какви методи и технологии има сега....няма значение. За мен е същиото като да се състезавам с болид от 2011-та, през 2013-та.(заради обдухания дифузьор).
0

#85 Потребителят е офлайн   Jedi master Икона

• Втори пилот

Posted 22 January 2013 - 09:14

Е то по тази логика как Федерер на тия години изглежда по-свеж от много по-млади съпернициhttp://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif Off-season подготвителните лагери дето правят тенисисти, футболисти, баскетболисти и т.н. са нечовешки и смятам, че няма начин да не взимат ЕПО и тестостерон. Както и винаги съм се учудвал как футболистите от топ първенствата отсъстват по 2-3 месеца за контузия, но навлизат във форма за 2седмици.

Обаче има една разлика. В колоезденето издръжливостта е основна. В тениса, във футбола, в баскетбола - помага, няма как да достигнеш топ ниво без нея. Но няма как да вземеш допинг и да получиш бекхенда на Федерер, или форхенда на Джоко, сервиса им, психиката им на корта. Освен това към тях не е имало обвинения. Съответно не е имало хора, които после да са били съдени от тях и да са фалирали. Докато при Ланс има. Съсипа живота им. Използваше състоянието си първите години да шмекерува с показанията за ЕПО. За милиони хора беше герой, за милиони деца - модел на подражание. От преди 2000 още се говори за подменени проби, но той отричаше, мажеше, мачкаше хора. И сега ми се прави на светец, като сочи останалите, че също взимат. Е такъв човек е боклук. И евала и на Джоко, Серина, Федерер, Макилрой и другите истински спортисти, които му теглят майната.
0

#86 Потребителят е офлайн   tony34al Икона

• Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 14-Sep 09

Posted 22 January 2013 - 09:28

Агаси подигна леко завеста и в тениса, ноооо..... Не е добре някои да се обявяват за "герои", на фона на един "боклук", щото в кофата има място винаги за още боклуци.
Джоко е добър пример за тенисист, който преди 1.5-2г. трудно изкарваше 3сетов мач. Предполагам е почнал редовно да вдига щанги и да прави ежедневни 20км. кросове. А сестрите Уилямс - предполагам, ако някога ги качат на центрофугата - машината първа ще се изчерви от срам....

This post has been edited by tony34al: 22 January 2013 - 09:41

0

#87 Потребителят е офлайн   Jedi master Икона

• Втори пилот

Posted 22 January 2013 - 10:04

Джоко има глутенова непоносимост, която му откриха доста късно. Оттогава е на специална диета, изключваща глутен. Имам позната с подобно заболяване, която точно тренираше тенис и мога да ти кажа, че като цяло не може да кажеш, че и има нещо. Но има дни, в които просто е парцал. Отделно оказва изключително негативен ефект върху издръжливостта като цяло.

Далеч съм от мисълта, че другите спортове са чисти, както и писах. Но пак казвам, ударите на топ 10 тенисистите, особено Федерер, Джоко, Мъри са друго ниво. Това е плод на яко тренировки и ааадски много талант. Не съм тренирал колоездене, съзнавам, че има тактика в него, че има отборна игра. Но каквото и да си говорим, основното е издръжливостта. Не случайно и това е спорта, в който всяка година изгърмява някой с повишени параметри за еритропоетин.

Отделно, както казах, Ланс Армстронг не просто лъжеше. Той създаде аура на герой, направи много пари. Паралелно се появиха първите показания, че той използва забранени вещества, което беше последвано от смазващи удари срещу тези хора и така повече от 10 години, докато медиите продължаваха да го величаят. Аз поне не се сещам за толкова медийно напомпан образ, за който да имаше толкова свидетелства, че е мошеник. И нищо не се случваше с години. Кел файда, че сега излиза, след като 10-ки хора бяха съсипани за да се поддържа тази машина за пари и "герой". Ето една статия за това -> My link , макар че и тук е доста общо написано, но не мога да намеря сега един много точен анализ на един бивш колоездач, който излезе преди 4-5 години и беше точно за всички пострадали и съсипани от Армстронг.

Иначе пътят от "осана" до "разпни го" е кратък. Но като изключим няколко аржентинеца, испанския доктор и още един-два случая, + един педофил, тениса като цяло е запазил относително чист имидж. Докато при колоезденето кофата е огромна и расте с всяка година. Така е, за мене поне, топ тенисистите са прави да теглят публично една на Армстронг.

This post has been edited by Jedi master: 22 January 2013 - 10:09

0

#88 Потребителят е офлайн   M S C Икона

• Feldmarschall
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 22-Oct 07
  • Интереси:Fitness and Formula 1
  • Отбор:Без отбор

Posted 22 January 2013 - 11:44

И к'во,само Армстронг е използвал допинг :tooth:/>/> Всички други негови съперници през всичките тези години,срещу които се е състезавал са били абсолютно чисти и не са вземали никакви забранени вещества :tooth:/>/> Леле па ако бяха вземали кой знае какво щяха да постигнат :tooth:/>/>
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 9 Стр. +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users