Club S1 Форуми: Голямата награда на Германия, 15 юли, писта Заксенринг - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Голямата награда на Германия, 15 юли, писта Заксенринг Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   IndyCART Икона

• Втори пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 08-Dec 03
  • Отбор:Без отбор

Posted 10 July 2018 - 10:53

Тази седмица е време за Голямата награда на Германия на пистата Заксенринг. Най-бързият в квалификацията и състезанието в Кралския клас се знае още от сега! Това е Марк Маркес. Защо ли? Защото в предишните 8 години (!!!) той е неизменният победител както в квалификациите, така и в състезанията, независимо от класа, в който кара - 125 куб. см, Moto2 или MotoGP. Дали тази година ще е по-различно? Честно казано много се съмнявам. Но както преди повече от десетина година беше казал онзи симпатяга с благата усмивка от Кентъки - никога не можеш да предвидиш изхода на състезанието и това е причината да заставаме на старта.
Темата е отворена, да започваме!

Скания ще продължи да доставя камионите на Дорна и през следващата година. Шведите са доставчици на световния шампионат от 2015 г., като преди тях бяха Ивеко.
Scania остава доставчик на MotoGP и през 2019

This post has been edited by IndyCART: 10 July 2018 - 10:53

0

#2 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 10 July 2018 - 12:21

Към новините можем да добавим, че Репсол продължиха партньорството си с Хонда.
Относно и състезанието и аз не смятам, че ще има изненади. Пистата е много удобна за Маркес, предварително се знае, че Дукати ще страдат тук, вероятно и Ямаха. Така че Маркес ще се опита да направи преднината си в класирането още по-комфортна и да си проправи пътя към нова титла още отсега.
Но очаквам следващите състезания след Заксенринг да не са толкова еднопосочни и да има по-голяма интрига.

График MotoGP

Петък
първа тренировка - 10.55-11.40
втора тренировка - 15.05- 15.50

Събота
трета тренировка - 10.55-11.40
четвърта тренировка - 14.30-15.00
квалификация - 15.10 - 15.50

Неделя
загрявка - 10.40-11.00
състезание - 15.00

състезание в Мото3 - 12.00

състезание в Мото2 - 13.20
0

#3 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 15-Dec 16

Posted 11 July 2018 - 21:29

Eeeeeeeeeeй,Десоооо,ти се "завърна". Пиша го в кавички, защото не смятам,че си забегнал нанякъде,а просто си някъде наоколо.
Благодаря ви,че пуснахте темата! Явно е било някакъв временен момент във форума,понеже сега смятам,че няма никакъв проблем,ако искам да пусна тема.Може проблема да е бил в моя профил просто.
В петък може би няма да успея аз,обаче за събота и неделя залепям пред екрана плътно.
Както съм казвала и преди SK каналите гледам аз - три на брой , HD. Качеството на излъчване е добро,а коментаторите са много забавни. Със сигурност се излъчва на Оператора N3. Не знам дали ако се потърси,няма да имат и интернет излъчване на живо на каналите.Според спортната заетост на програмите ги местят от първия до третия моторите,но излъчват абсолютно всичко от четвъртък до неделя.
Успех на всички,ще се "видим" на състезанието пред екрана с всеки,който успее.Поздрав и безаварийно!
0

#4 Потребителят е офлайн   dimata rusnaka Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 12 July 2018 - 16:31

Педроса приключва с Moto gp
0

#5 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 12 July 2018 - 20:03

https://www.youtube....h?v=QrNeKM-Llyo

https://www.youtube....h?v=ImHZR47t1ZQ
0

#6 Потребителят е офлайн   IndyCART Икона

• Втори пилот

Posted 12 July 2018 - 23:21

Преглед на мнениетоShliopar написа на 11 July 2018 - 21:29:

Eeeeeeeeeeй,Десоооо,ти се "завърна". Пиша го в кавички, защото не смятам,че си забегнал нанякъде,а просто си някъде наоколо...

Тук съм си, но вече приоритетите са ми други. Както каза Кейси Стонър на Льо Ман през 2012 г. - стига ми толкова, отивам да ловя риба. Та и аз така - стига ми толкова от напрежението на големия град, всекидневния график 9-18, понеделник-петък, от заплата на заплата, по цял ден на стол зад клавиатурата. Някои идват в "големия град" да го покоряват, борят се със зъби, нокти и лакти, за да "успеят" и успяват... Други просто през по-голямата част от живота си са били тук в "големия град", имали са своите 5 или 10 минути слава, постигнали са целите/мечтите си в професионален план... Но в живота на човек идва момент, когато преосмисля как тече живота му, за какво отделя времето си (а то тече само в една посока и това е безвъзвратно!), какъв е смисъла на това, което върши, доколко е полезен не само за другите хора, но за природата, за околната среда, за цялостното добруване... Мирогледът ми никога не е бил в някакви рамки. Никога не съм си поставял ограничения и винаги съм търсил различното, нестандартното, противоположното, алтернативното... Човек има глава на раменете си, за да я използва с мисловна цел, а не да му бъде жироскопичен уравновесител! Човек е създаден по Божи образ и подобие, това всички го знаем. Но той не е създаден да бъде добре смазано, безмълвно зъбчато колело в перпето-мобилето на днешния ден. Човек е създаден с любов и трябва да дарява любов. Увлечени в "работата" забравяме за това. Е, аз си го припомних и реших да направя обратния завой, "фибата" на Монте Карло, "тирбушона" на Лагуна Сека и да променя някои аспекти от своя живот...
Така че, да, видях че пресконференцията на Дани Педроса днес ще е със свободен достъп за гледане от 17,00 ч. българско време, но в същото време ме чакаха някои други задачи не по-малко значими. Следя доста изкъсо какво се случва в шампионатите на 2 колела, както и в Индикар - другата ми голяма слабост. Сезон 2018 и в МотоГП, и в Индикар е много интересен - с един пилот с леко предимство и огромна конкуренция зад него. Но до края на сезона има доста и много неща могат да се променят. Така че нека се насладим на последното състезание на Заксенринг, след това на финала на световното първенство по футбол (и да, спортът победи за пореден път празноглавите политически пропагандатори, недоброжелатели и техните латерни, а ако не вярвате, попитайте английските фенове), а за финал в неделя от 23,00 ч. и Гран при на Торонто - една чудесна улична класика.

П.С.: Targor, не съм те забравил :)/>

This post has been edited by IndyCART: 12 July 2018 - 23:22

1

#7 Потребителят е офлайн   Targor Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 18-May 10
  • Интереси:We are the Government
    And we Rock 'N Roll

Posted 13 July 2018 - 13:57

Преглед на мнениетоIndyCART написа на 12 July 2018 - 23:21:

П.С.: Targor, не съм те забравил https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/smile.gif

О, благодаря :)/>
Писах ти на лични, може би не си видял.

0

#8 Потребителят е онлайн   skoti Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 13 July 2018 - 16:40

Така се прави https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif

http://pik.bg/%D0%BF...news765285.html
0

#9 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 13 July 2018 - 21:33

Преглед на мнениетоskoti написа на 13 July 2018 - 16:40:

Така се прави https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif

http://pik.bg/%D0%BF...news765285.html

Само се чудя, кой кара яхтата? Или Валентино вече е "пуснал котвата" https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif
0

#10 Потребителят е офлайн   IndyCART Икона

• Втори пилот

Posted 14 July 2018 - 09:36

Преглед на мнениетоTargor написа на 13 July 2018 - 13:57:

Писах ти на лични...

Точно това имам предвид!
0