Club S1 Форуми: Смяна на автостъкла? - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

Стр. 1 от 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Смяна на автостъкла? Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   SisyIv Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 16-Feb 16
  • Отбор:McLaren

Posted 16 February 2016 - 11:41

Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)/>
0

#2 Потребителят е офлайн   Silver BENZ Икона

• AMG
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 20-Nov 07
  • Отбор:Mercedes-Benz GP

Posted 16 February 2016 - 19:14

Само Лидер те оправя тебе.http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
0

#3 Потребителят е офлайн   Ганчо Балкански Икона

• Прост фен
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 28-Dec 05
  • Отбор:Williams

Posted 17 February 2016 - 09:18

Аз съм сменял в Кобра. Не мога да кажа, че съм недоволен, но определено не се чувствам като със старото оригинално стъкло. Свалиха ми винетката, застраховката и прегледа, но си оставиха другата лепенка, като казаха че не са успели да я свалят, но така и не ми показаха скъсаната :)/> Не че има голямо значение де. Не ме засегна голямата градушка преди известно време, но покрай нея много хора останаха недоволни от Кобра, защото завишиха цените на стъклата, тъй като имаше много хора в нужда, а и така се намериха още доста фирми, които извършват тази услуга, не по-лошо. Трябва да се търси просто ... а сега има и интернет, чичо Гугъл и ...
Успех!
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

Стр. 1 от 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users