Club S1 Форуми: Мина, слава Богу - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

-----
За да се различа от другите съблоговци ;)/> , за които се почна, при мен се свърши. Кое ли - ужасът на ГП на Австралия, един пагубен weekend, изпълнен с малко сън, мн нерви, притеснения, хаос и ужас. Радвам се, че свърши, това е най - важното :excl:/>

След края на 1вия тур от този сезон ние(Кими) не сме пълните губещи. Начална позиция 15, за две обиколки станахме 8ми, стигнахме и до 3то място. Да, поредица от грешки доведоха до 11то място и крайния резултат след МЕЛЕТО 8ми, с незавършила кола 4, 5 обиколки преди края. Но, каквото и да е станало, мина вече, свърши. And only that matters.

Имаме дори точка, за да пълен провал. А карането на Кими и борбеността му, независимо от допуснатите грешки, заслужаваха да получат своя резултат - било то и една точка.

Впечатляващ Алонсо, непоклатим Хамилтън, добър Хейки, постоянни Росберг и Хайдфелд ! Браво на всички пилоти взели участие във вчерашния старт, той си е исторически.

Но мен ме вълнува най - вече съдбата на Кими. Затова, нека новата седмица започне, нека всичко лошо остане в старата и продължим сезон 2008, който тепърва започва, с усмивка и вяра.

In Kimi we trust.

:heart:/>
0
  Like

0 Comments On This Entry

Ноември 2017

П В С Ч П С Н
  12345
6789101112
13141516171819
20 212223242526
27282930