Club S1 Форуми: Сезон 2009 - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 5 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Сезон 2009 новини,коментари,състезания Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   VYTE Икона

• ТЪП
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 23-Aug 06
  • Град:Coventry UK
  • Отбор:Renault

Posted 19 April 2009 - 12:53

Я да хвърлим една темичка и за новия сезон.

Жалко обаче,че трябва да я започнем по малко кофти начин,след като Сутил кара превъзходно в дъжда,отново,но малшансът го остави извън точките,отново.Грешката е негова,но в това време би могло да се случи на всекиго.
0

#2 Потребителят е офлайн   Simple Икона

• Рогач - досадник
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 01-Jan 07
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 19 April 2009 - 18:21

Според мен се разконцентрира от каращия зад него Хамилтън. Нямам предвид, че Луис е направил нещо на Адриан, по-скоро Адриан не е свикнал с такава ситуация. Така ако вървят, ФИ ще почната да отбелязват точки скоро.
0

#3 Потребителят е офлайн   шомпола Икона

• Пискюлите са като "Данайски дар" за ЕС
  • Преглед на галерията
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 23-May 04
  • Отбор:Mercedes-Benz GP

Posted 19 April 2009 - 21:14

Преглед на мнениетоVYTE написа на 19.04.2009 - 13:53:

Я да хвърлим една темичка и за новия сезон.

Жалко обаче,че трябва да я започнем по малко кофти начин,след като Сутил кара превъзходно в дъжда,отново,но малшансът го остави извън точките,отново.Грешката е негова,но в това време би могло да се случи на всекиго.

Аз нямам много време да чета поради прясно бащинство , пък и ингилизкия ми е посредствен , та ще замоля някой с повечко инфо относно комуникацията м/у Сутил и рейс инж. му в об. 10-7 преди финала да сподели дали да напомпания с адреналин пилот му е напомняно , че с намаляването на горивото , перманентно нестабилната задница ще си задълбочава проблемациите и ==> "жертвата" на едно место от Луис поради леко дръпване от газта дали е било обсъждано ?
Не съм от мега компетенциите в този спорт , но това за мен си беше посредствена постъпка от страна на ръководството ....ама да не си отварям мн. мн. устата преди да съм сигурен де :rolleyes:/>
0

#4 Потребителят е офлайн   VYTE Икона

• ТЪП
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 23-Aug 06
  • Град:Coventry UK
  • Отбор:Renault

Posted 19 April 2009 - 21:53

Има го и моментът,че с тези си мокри гуми Сутил кара от началото на състезанието след единствения си стоп и в края те са били доста износени,което драстично увеличава и склонността към аквапланинг,каквото се и случи.
0

#5 Потребителят е офлайн   Nikki Lauda Икона

• FORZA MILAN !
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Aug 07

Posted 21 April 2009 - 17:07

Сутил пак не го огря да вземе точки ...
0

#6 Потребителят е офлайн   FACTOR Икона

• Шампион
  • Група: Маршали / Новинари
  • Регистриран: 24-Apr 04

Posted 22 April 2009 - 07:51

Този път обаче никой не "успя" да спре в него.
0

#7 Потребителят е офлайн   RG® Икона

• McLaren fan
  • Преглед на галерията
  • Група: Комисари
  • Регистриран: 03-Mar 05
  • Интереси:Formula1; WRC; autodesign
  • Отбор:McLaren

Posted 22 April 2009 - 12:34

Преглед на мнениетошомпола написа на 19.04.2009 - 22:14:

Аз нямам много време да чета поради прясно бащинство , пък и ингилизкия ми е посредствен , та ще замоля някой с повечко инфо относно комуникацията м/у Сутил и рейс инж. му в об. 10-7 преди финала да сподели дали да напомпания с адреналин пилот му е напомняно , че с намаляването на горивото , перманентно нестабилната задница ще си задълбочава проблемациите и ==> "жертвата" на едно место от Луис поради леко дръпване от газта дали е било обсъждано ?
Не съм от мега компетенциите в този спорт , но това за мен си беше посредствена постъпка от страна на ръководството ....ама да не си отварям мн. мн. устата преди да съм сигурен де :rolleyes:/>

Шомпи, не смяташ ли, че пилоти във Ф1, дори каращи за най-слабите отбори, нямат нужда от подобни напомняния, понеже са сред най-добрите пилоти на планетата и неща които ние с теб се сещаме на прима виста те знаят от опита си?! Болидите на ФИ бяха настроени с най-малко крила в Шанхай и достигаха най-високи максимални скорости на правите и като добавим не чак до там доброто шаси като цяло, шансовете на пилотите на ФИ бяха единствено да се влачат по пистата колкото да завършат. Сутил не направи това, за което шапки долу, а аквапланинга който получи, няма как да предотврати и той можеше да се получи с доста по-ниска скорост. Едва ли преминаване с 10км/ч по-ниска скорост щеше да доведе до по-благоприятен изход от аквапланинга и последвалото изхвърчане от пистата.

Важното е, че пакета който получиха от МакЛарън дава възможност на ФИ да са по-близо до конкуренцията и може би точките тази година няма да останат само мираж.

Преглед на мнениетоVYTE написа на 19.04.2009 - 22:53:

Има го и моментът,че с тези си мокри гуми Сутил кара от началото на състезанието след единствения си стоп и в края те са били доста износени,което драстично увеличава и склонността към аквапланинг,каквото се и случи.

Хейки също кара с едно спиране. Може би Сутил е претоварил гумите, по подобие на Хамилтън... :shifty:/> Гумите в случая обач не са виновни, за аквапланинга, който се получи на правата отсечка.
0

#8 Потребителят е офлайн   FACTOR Икона

• Шампион

Posted 22 April 2009 - 13:48

Не искам да умаловажавам работата на екипа на Форс Индия, но и проблемите на Рено, БМВ и Ферари значително им помагат в това да покажат по-добри резултати. На старт това са между 2 и 6 коли, които не могат да се похвалят с познатите си постижения, което е един прекрасен подарък за отбора.
0

#9 Потребителят е офлайн   RG® Икона

• McLaren fan
  • Преглед на галерията
  • Група: Комисари
  • Регистриран: 03-Mar 05
  • Интереси:Formula1; WRC; autodesign
  • Отбор:McLaren

Posted 22 April 2009 - 13:54

Факторе, Рено, БМВ и Ферари нямаха проблеми преди началото на сезона. Проблемите им дойдоха, когато бяха победени с доста в първите стартове и се започна войната за дифузьорите. Защо никой не обяви, че има проблеми преди това, като МакЛарън, които видимо изоставаха и продължават да изостават де, но това е друга тема. Мисълта ми е, че никой отбор няма място, което да е запазено за него, а мястото му е точно там където се намира в момента, независимо дали до миналия сезон е побеждавал или не.
Не приемам думите ти, че видиш ли успеха на ФИ се дължал на неуспеха на големите отворковци.
0

#10 Потребителят е офлайн   FACTOR Икона

• Шампион

Posted 22 April 2009 - 14:38

Нямам в предвид, че е само на това, но че влияе положително за представянето на отбора липсата на 4 от водещите отбори пред тях мисля се добре вижда.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 5 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users