Club S1 Форуми: ГРАН ПРИ НА АРАГОН - 24.Септември.2017г - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 4 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГРАН ПРИ НА АРАГОН - 24.Септември.2017г Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 15-Dec 16
  • Отбор:Без отбор

Posted 18 September 2017 - 19:57

Здравейте,Приятели!
Поредният старт е наред.Откривам темата и коментарите.Пишете всичко,което ви интересува и откривате като информация за предстоящото състезание.
Поздрав на всички и безаварийно!
0

#2 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 18 September 2017 - 21:48

това е актуалното инфо от другата тема

Преглед на мнениетоjimthebass написа на 18 September 2017 - 21:07:

Роси наистина е карал днес на Мизано, но е направил само 4 обиколки, преди да завали. Утре времето там също няма да е подходящо за каране. Не е ясно дали ще кара на Арагон. Какво ли си мисли МвдМ?

Update: От Ямаха съобщават, че Роси ще реши, дали да участва на Арагон, до сряда вечерта.

роси е карал р1'то най-вече за да се прецените как е физически. аз съм твърдо да не кара на арагон, даже предпочитам да не кара до края на сезона.
0

#3 Потребителят е онлайн   skoti Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 19 September 2017 - 08:06

Поема доста голям риск.
Не мисля, че е оправдано.
Според мен, няма да кара на Арагон.
0

#4 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 19 September 2017 - 09:58

Аз не се наемам да прогнозирам дали Роси ще кара в Арагон или не. Всичко може да се случи. Иначе Стоунър също тества наскоро за Дукати, като акцентът е бил върху изпробването на нови компоненти по машината.
Интересно е и коя писта ще приеме ГП на Великобритания догодина. От Силвърстоун имат сериозни амбиции да запазят кръга при тях, но аз съм за Донингтън. Трасето край Лестършир има нов собственик, но и без това е много по-интересно от Силвърстоун. Съгласен съм с Кръчлоу, че Силвърстоун е малко скучна писта. На мен най-много ми харесва Брандс Хеч, но не знам някога да е използвана в MotoGP, беше използвана за кратко в WSBK .
Наскоро хиляди изпратиха Анхел Нието, един голям шампион, който по-късно коментираше състезанията от шампионата за държавната телевизия TVE, когато тя излъчваше състезанията. Въпреки че е испанец беше голям приятел с Валентино Роси, дори зае неговата страна при спора 2015 г. между Маркес и Роси.
http://photos.motogp.com/2017/09/16/dj2kda9x0aavjw5.small.jpg

https://i.pinimg.com/736x/b4/69/15/b469157f46a3c378ca691e49b857d720--le-mans-angel.jpg

Колкото до самото състезание си пожелавам да се повтори 2014 г. Тогава в ГП номер 800 в шампионата Хорхе Лоренсо взе победата, въпреки че преди това нямаше нито един успех през сезона.
0

#5 Потребителят е онлайн   skoti Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване

Posted 19 September 2017 - 18:02

Покарал е днес.
Навъртял е обиколки.
0

#6 Потребителят е офлайн   dimata rusnaka Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 19 September 2017 - 20:57

Роси ще кара на Арагон
0

#7 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 20 September 2017 - 14:12

Вече е официално: Роси ще се опита да кара на Арагон.
Дали това е правилното решение - идните дни ще покажат.
0

#8 Потребителят е онлайн   skoti Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване

Posted 20 September 2017 - 17:46

ван дер Марк остава в готовност и ще е в бокса.
Ще има леки промени в отбора на Роси за 2018, Миньо и Монци са аут.
Брата на Роси е подписал с него в мото2.

0

#9 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 15-Dec 16

Posted 20 September 2017 - 21:14

Според мен беше въпрос на време Лука Марини да се озове в отбора на батко си. Поне съм си мислила,че ще се случи. Дали ще е достатъчно ефективен,не знам,надявам се Валентино да го мотивира добре за да постигнат добри успехи заедно. Смятам,че в последните няколко старта Лука показа по-добри резултати,поне според мен спрямо миналата година.
Ще отсъствам от града доста време,затова моля,ако някой знае къде мога да гледам състезанието ,да сподели. Най-малкото искам да видя опита на Роси да кара в това състояние.
Ако пък не,моля просто да коментирате,за да знам как е свършило състезанието.
Поздрав на всички и безаварийно!
0

#10 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 20 September 2017 - 21:46

като цяло роси гласи лука за мотогп/vr46 team от самото начало, просто не искаше да е в неговия отбор за да не 'изгори' преждевременно. това е единствения шанс да кара в мотогп, защото не мисля, че е на нивото на повечето пилоти там. дано ме опровергае и почне да наказва от 2019/2020, когато очаквам vr46/yamaha да влезе в мотогп. булега е другия, който очаквам да бъде бутан към този тим.

продължавам да съм супер против роси да кара на арагон, но кой съм аз, че да казвам такова нещо. негов си е крака и кариерата. бен спиис така си 'уби' неговата, а предполагам има и и други пилоти.
няколко неща, които ще помогнат на роси са:
- опита, който му помогна миналата година да е пилота с най малко падания (2 във всички свободни тренировки, квалификации и състезания)
- гумите мишлен, които тази година (а и миналата, което е спомогнало за споменатите само 2 падания) не е нужно да караш на максисмума цяло състезание, а по скоро да си възможно най-точен и плавен през 80-90% от състезанието и само накрая да си на лимита.
- усилен екип от дайнезе специално подготвен и подсилен на десния крак.

ван дер марк в интервю казва, че за него е win-win ситуация, защото ако роси все пак не кара ще направи своя дебют в мотогп, а ако не се качи на м1цата ще има възможността да се види с валентино и да види неговото завръщане на пистата на живо.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 4 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users