Club S1 Форуми: ГП на Унгария - състезание - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 4 Стр. +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГП на Унгария - състезание Rate Topic: -----

#31 Потребителят е офлайн   RedHorse Икона

• Втори пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 30-Jan 14
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 11 August 2018 - 11:57

Преглед на мнениетоNikki Lauda написа на 11 August 2018 - 11:17:

Aз съм фен на Ферари и много харесвам и двамата настоящи пилоти - и Фетел и Райконен! Ще се радвам Райконен да остане и догодина в отбора. След отказването на Шумахер през 2006 взех решението да нямам любим пилот, а да подкрепям Ферари като отбор, независимо кои са пилотите. Беше ми много трудно да приема Кими, но го направих. Това е малко като във футбола, някои имат любими играчи и сменят отборите заедно с любимия си играч (справка: фен бойчетата на К.Роналдо). НО истински лоялните остават с отбора си в добри и лоши моменти (Например за Ферари добрите моменти след 2008 - последната отборна титла - се броят на пръсти! Годините си минават, но титла на едва, някои се опасяват, че ще настане нова суша, както е било след пилотската титла на Джоди Шектар. Но на феновете на отбора не ни остава друго, освен да се надяваме скоро и ние да се порадваме на пилотска и отборна титла! https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/smile.gif

Сигурен съм че 95 % от българските фенове на Хамилтън са били заклети МакЛарънисти до есента на 2012! https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/smile.gif Все още виждам няколко човека във форума, които още държат отбор МакЛарън в профила си! Респект за тях, знам че не им е лесно! Не беше лесно да си от Ферари и през 2014 и 2016...

Напълно споделям мнението ти. Аз пък също трудно приех идването на Фетел. Докато беше в Ред Бул изобщо не го харесвах. Беше едно разглезено келешче, но си пролича че при Ферари тези номера няма да минат и той се промени. По сходен начин не харесвах Алонсо, но след престоя му във Ферари се уверих, че ако не друго пилотските му качества са много големи.
0

#32 Потребителят е офлайн   Nikki Lauda Икона

• FORZA MILAN !
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 08-Aug 07
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 11 August 2018 - 14:02

Oще от 2007 знаех, че един ден Фетел ще кара за Ферари, ако ще на 35 години и бях търпелив да дочакам този миг! :)/> За качествата на Алонсо никога не съм се съмнявал и след слабия сезон 2009 за Ферари новината за привличането на Фернандо Алонсо беше най-хубавото нещо, което можеше да си позволим тогава! :)/> Истината е, че Кими Райконен и Фернандо Алонсо ще липсват много на Формула 1, като се откажат! :)/> Някак си Луис Хамилтън и Себастиан Фетел не са толкова фундаментални за Формула 1, макар и с повече успехи. Просто Кими и Фернандо са последните оцелели от "старата школа"! :)/> А рекордът на Кими Райконен за най-много подиуми (28) след последната си победа ще остане за вечни времена, разбира се ако не постигне една последна победа през този или следващия сезон! :)/>

0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 4 Стр. +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users