Club S1 Форуми: ГП на Белгия - състезание - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГП на Белгия - състезание Rate Topic: -----

#11 Потребителят е офлайн   Avgusta Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 13-Jun 11
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 27 August 2018 - 13:55

Интересно беше до края на първата обиколка .Оттам насетне аз битка за първата позиция не видях , освен ако не броим смяната на гуми , при която Хамилтън успя да доближи до Фетел и толкова. Ако Верстапен имаше темпото да следва първите двама , то тогава шоуто беше гарантирано , но.... За Кими и малшанса да не говорим!
Сега на някой може да му е било интересно как Ботас си проправя път напред , но за мен това не придизвиква интерес - по -скоро рутинни изпреварвания.
0

#12 Потребителят е онлайн   Dr_Mengele Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 06-Mar 03
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 27 August 2018 - 15:47

Колицата ни е супер, доволен съм. И Ронин, няма да ти обяснявам, защо смятам, че колата ни е супер...това е от най-строго пазените тайни...:tooth:/>/> Надявам се дори с нашите шофьорчета да спечелим накрая.

Ореолът свърши добра работа...

Ботас вече съвсем не желае да спира - в Унгария уцели Фетел, тук Сироткин и - наказание от 5 сек. Бозавия подпря негатива в Силвърстоун и му сипаха 10 сек. Само констатирам, не казвам кое е правилно и кое не е...

0

#13 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 24-Aug 07
  • Отбор:Без отбор

Posted 27 August 2018 - 17:59

Преглед на мнениетоDr_Mengele написа на 27 August 2018 - 15:47:

Колицата ни е супер, доволен съм. И Ронин, няма да ти обяснявам, защо смятам, че колата ни е супер...това е от най-строго пазените тайни...https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif/> Надявам се дори с нашите шофьорчета да спечелим накрая.

Ореолът свърши добра работа...

Ботас вече съвсем не желае да спира - в Унгария уцели Фетел, тук Сироткин и - наказание от 5 сек. Бозавия подпря негатива в Силвърстоун и му сипаха 10 сек. Само констатирам, не казвам кое е правилно и кое не е...

А, мерси!https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
То от твоите уста само истината и нищо друго.! Как иначе?
Ти нищо няма да спечелиш, но илюзията, че имаш дял в успеха на отбора явно е нещо непреодолимо.
Онова, което много пъти съм искал да ми обясниш, винаги си го избягвал. Обикновено - с тарикатски ефектни слова. Нямам никакво желание за пореден път да отварям теми, от които ще се изхлузиш като........Не си сам. Както и друг път съм писал в подобни случаи - аз нямам нищо против да си стоя неосведомен, а пък ти и компания може да ме гледате снизходително - от такива начетени господа и дами дори един пренебрежителен поглед струва цяло състояние.
Напредък има - за първи път не ти дойде от раз в устата да обясниш как Кими Е виновен са случките на старта, но все още има надежда - Кракер чака в засада. За него, например, Кими все стартира от тази позиция, от която точно той не трябва да стартираhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users