Club S1 Форуми: ГП на Италия - свободни тренировки и квалификация - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 3 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГП на Италия - свободни тренировки и квалификация Rate Topic: -----

#21 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 24-Aug 07
  • Отбор:Без отбор

Posted 01 September 2018 - 22:58

Преглед на мнениетоtony34al написа на 01 September 2018 - 22:27:

А бе не знам за какви претенции говориш, след като ти обЕсних, че ми е абсолютно безразлично. Ако може Кими да бие утре, да бие бе - ще те почерпя един Гларус, Ти и някой други изписахте цели фермани, аз само три изречения, но това не пречи да ми вкарвате думи в устата или да ме категоризирате като любка и не знам какво си....
Ти поне си отдавна тук, за да знаеш много добре мнението ми за Фетел. Не се е променило никак откакто си беше в ТР и после в РБ. На онуй кралско отроче няма никакъв смисъл да му обеснявам каквото и да е.

Ти също си отдавна тук и трябва да ти е ясно, че не обичам да пиша едноредови коментари с цел да изглеждам "тежък". Най-малкото дължа на съфорумците си своето аргументиране, доколкото така разбирам този вид етика на общуване зад паравана на анонимността.
За моженето ще ти припомня сезон 2003 - ти много добре знеш, че кратния щеше да я загуби, ако вторият помагаше поне толкова на Кими, колкото другия втори на Михаел. Едва ли днес може по-малко. Толкова за моженето - хич не е малко, предвид на тогавашните реалности Въпросът е в това, че на теб никога за тези години не ти стигнаха силите да признаеш една такава хипотеза. Вместо това се занимаваш с конформизъм, от който няма никаква полза - ти или някой друг.
0

#22 Потребителят е офлайн   tony34al Икона

• Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 14-Sep 09
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 02 September 2018 - 08:30

Eх, тая 2003... ОК, ама с 1 победа шампион трудно се става, макар че тогава заради точковото разпределение не беше невъзможно. И не толкова втория, колкото отбора и колата. Както и да е, всеки пилот си има своите слабости - просто на Кими те са повечко и за това е там където е. Основно, според мен това е липсата на агресия - не към колата, към позицията - и слабото каране на мокро.
Може технически да е бил перфектен - явно това не е достатъчно. Той поне не може да се оплаче, че не е карал добри коли в кариерата си.

This post has been edited by tony34al: 02 September 2018 - 08:38

0

#23 Потребителят е офлайн   mdinkov Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 20-Aug 17
  • Отбор:Без отбор

Posted 02 September 2018 - 10:58

Преглед на мнениетоtony34al написа на 02 September 2018 - 08:30:

Eх, тая 2003... ОК, ама с 1 победа шампион трудно се става, макар че тогава заради точковото разпределение не беше невъзможно. И не толкова втория, колкото отбора и колата. Както и да е, всеки пилот си има своите слабости - просто на Кими те са повечко и за това е там където е. Основно, според мен това е липсата на агресия - не към колата, към позицията - и слабото каране на мокро.
Може технически да е бил перфектен - явно това не е достатъчно. Той поне не може да се оплаче, че не е карал добри коли в кариерата си.

Кими е най-противоречивия пилот , като талант е невероятен според мен е по добър от Алонсо и Фетел . Но пак според мен не е така постоянен и затова ги разбирам началниците от Фиат ,че залагат на Фетел при толкова милиони в играта хората трябва да си направят плановете с Фетел знаят какво ще направят доколкото с Кими могад да гадаят а при този залог това е неприемливо . Но едно нещо му признавам на Кими от всякъде кото надуши победа е като ловджийско куче ще изрови земята да е постигне и другото което го е направило най-популярния пилот ,че не се занимава с интриги и политика , така казват хората които го познават защото аз не го познав лично разбирасе .

This post has been edited by mdinkov: 02 September 2018 - 10:59

1

#24 Потребителят е офлайн   tony34al Икона

• Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 14-Sep 09
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 03 September 2018 - 15:33

Преглед на мнениетоmdinkov написа на 02 September 2018 - 10:58:

Но едно нещо му признавам на Кими от всякъде кото надуши победа е като ловджийско куче ще изрови земята да е постигне и другото което го е направило най-популярния пилот ,че не се занимава с интриги и политика , така казват хората които го познават защото аз не го познав лично разбирасе .

Точно това, според мен въобще не е вярно. Никога не е изравял земята, а си е стоял беззъбо в колоната. Вчера, се получи точно това, което очаквах. Кими е достатъчно предвидим, за да спре ХамилтОн. Така или иначе, с гуми, без гуми, ХамилтОн щеше да го изяде с парцалите...
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 3 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users