Club S1 Форуми: ГП на Бразилия - състезание - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 3 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГП на Бразилия - състезание Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   Icem@n Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 17-Mar 09
  • Отбор:Mercedes-Benz GP

Posted 10 November 2018 - 23:33

https://i.imgur.com/UBnvifO.jpg
Резултатите от квалификацията:https://i.imgur.com/BN9fzuN.png
Реда, в който ще стартират пилотите:https://i.imgur.com/zpqbfb2.png
Гумите на първите десет:https://i.imgur.com/HRcX5Qp.png
0

#2 Потребителят е офлайн   King Kimi Raikkonen Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 04-Apr 16
  • Град:Boyana
  • Интереси:Driving supercars, Audi Q7, Investment Banking
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 11 November 2018 - 21:13

Не гледах първите 12 обиколки...как за Бога се е свлякъл Фетел 5-ти зад Ботас и Кими?! И как темпото на Фетел бе толкова ужасно?
0

#3 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 24-Aug 07
  • Отбор:Без отбор

Posted 11 November 2018 - 21:25

Хм, не стана ясно какво искаха Ферари с тази тактика - софт и после медиумhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/huh2.gif
Фетко е пълен левак - това отдавна е вън от съмнение. Също вън от съмнение е и факта, че когато Кими не трябва да се съобразява с него, резултатът е повече от очевиден. Не знам дали в един момент някой от Маранело няма да си даде сметка кое е било по-добре - да лапат спонсорските пари на Петкича или да бяха ги оставили поне да се сборят без явни подпирания. Най-малкото щяха да са по-близо до Мерцедес във всяка една от предишните 4 години.
Все пак е редно да отбележа, че победата на Хамилтън просто му бе подарена от Окон. Нямаше никакъв шанс Тъмния да изпревари Пъпката на пистата. Накрая можеше да му се наложи да се защитава от Кими. От друга страна, Веско заслужава да почувства грозното разочарование от подобни инциденти - не ми е жал за него. На всички е ясно защо.
Прави впечатление здравината наа окачването на РБ - ако там беше кола на Ферари, вероятно щеше да означава отпадане. Това сме го наблюдавали неведнъж. За мен е необяснимо.
Ботас е трагичен напоследък и не знам дали Мерцедес не сгрешиха с продължаването на договора му. Догодина може да му е последна там и после не знам накъде.
Най-хубавото е, че Кими най-после ще се отърве от любимия си отбор и ще може да кара за себе си както си иска и колкото си иска. Като гледам - моторът на Ферари работи чудесно в шасито на Заубер и ми се струва, че Кими ще се радва да натиска здраво през 2019, без да мисли за Джовинаци. На доктора не му стиска да се обзаложи с мен, но поне си направи труда да намекне, че Кими щял да се чуди какво да прави. Та той с Петкича не би се церемонил при едни други обстоятелства, ама.... Нищо не може да се сравни с най-важното нещо в живота на който и да е човек - надявам се, че знаете кое е то и дано го имате.
Сезонът вече се "дошофира" от пилотите и не вярвам да се случи нещо интересно в Абу Даби. Всички погледи са насочени към 2019. Аз ще си остана традиционалист и ще пожелая предсрочно приятна почивка на Кимбо и добра кола от Заубер за следващия сезон. Другото той си го има.. В интерес на истината, не съм предполагал, че някой ден ще обръщам повече внимание на непретенциозен отбор. Кими го заслужава.
На печелившите - честито, а на губещите напомням, че всъщност сезонът отдавна приключи и не си струва ядовете. Рейсконтролът заслужава презрение, както и управлението на Ф1 в лицето на оня блудкав французин Жан Тод и чърчилското чучело Рос Браун. Най-жалкото е, че на оня извратеняк Мозли му стискаше да подпира Ферари най-безобразно, а на тия двамата чукундури - не, макар да дължат славата си именно на Ферари. Не искам да кажа,че би било правилно, но поне щяха да заслужат уважението на определени кръгове в спорта.
0

#4 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan

Posted 11 November 2018 - 21:39

Преглед на мнениетоKing Kimi Raikkonen написа на 11 November 2018 - 21:13:

Не гледах първите 12 обиколки...как за Бога се е свлякъл Фетел 5-ти зад Ботас и Кими?! И как темпото на Фетел бе толкова ужасно?

Ами, как - на старта Ботас изпревари Фетел, а Верстапен - Кими. После Кими си върна позицията. След това Веско пак го изпревари, че и Петкича, а в последствие и Ботас. Кими настигна Фетел и при една лека грешка го изпревари и така. Останалото си го гледал.
Ферари не бяха в най-добрата си форма с гумите, но вероятно с Кими можеха да пробват тактика със суперсофт и после софт. Все едно - сезонът приключи. Остава да разберем какви диващини ще ни предложат от Либърти за края на сезона, когато е известно, че и двете титли са решени. Мисля, че навежданията и шпагатите пред арабите ще са сериозни.

This post has been edited by Ronin*: 11 November 2018 - 21:41

0

#5 Потребителят е офлайн   VIVA_FERRARI Икона

• твой съм, како :)
  • Регистриран: 09-Oct 05
  • Град:King of Cali

Posted 11 November 2018 - 23:22

Марко бил много нагло копеле... Верстапен и той. Не му било пукало. Яж лайна, дебил
0

#6 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan

Posted 11 November 2018 - 23:56

Преглед на мнениетоVIVA_FERRARI написа на 11 November 2018 - 23:22:

Марко бил много нагло копеле... Верстапен и той. Не му било пукало. Яж лайна, дебил

Добър ден.
Доскоро някои го искаха във Ферари. Освен това, да имал най-добрата кола и тем подобни.
Всички това искат, но невинаги се удава. И аз искам много "най", ама....
Спортът въобще ще стане отново хубав, когато Марковци и подобни еврейски пуяци ала Матешиц престанат да диктуват условията и правилата в който и да е спорт.
Клишетата за парите и спорта съм ги чувал. но всичко трябва да има мярка.
Качествен спорт е имало и преди появяването на разни австрийски дъртофелници. Да не говорим, че тогава спортистите имаха далеч по-голямо уважение един към друг.
0

#7 Потребителят е офлайн   VIVA_FERRARI Икона

Posted 11 November 2018 - 23:57

Верстапен да не цвили, ше му *** майката гнусна, щото Кими и Фетел до сега не блъскане, а трябваше направо да му го набутат до шията, леке гнусно.
0

#8 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan

Posted 12 November 2018 - 00:10

Преглед на мнениетоVIVA_FERRARI написа на 11 November 2018 - 23:57:

Верстапен да не цвили, ше му *** майката гнусна, щото Кими и Фетел до сега не блъскане, а трябваше направо да му го набутат до шията, леке гнусно.

Баси, колко си жесток! Чак до шиятаhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Веско някой ден ще си намери майстора. Аз почти съм готов да се обзаложа, че ако нещо или някой не обуздае джойнта овреме, рано или късно ще се стигне до нещо невиждано.
Ако пък догодина Ондъ зациклят отново, не ми се мисли какво ще става в накои по-напечени ситуации.
0

#9 Потребителят е офлайн   VIVA_FERRARI Икона

Posted 12 November 2018 - 00:28

Преглед на мнениетоRonin* написа на 12 November 2018 - 00:10:

Баси, колко си жесток! Чак до шиятаhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Веско някой ден ще си намери майстора. Аз почти съм готов да се обзаложа, че ако нещо или някой не обуздае джойнта овреме, рано или късно ще се стигне до нещо невиждано.
Ако пък догодина Ондъ зациклят отново, не ми се мисли какво ще става в накои по-напечени ситуации.

От вчера ми е тръгнало на келеши. Полиции, ножове... Като видях какво направи тоя лайнар и ми причерня пред очите. Аз ако бях на окон, щях да му цепна един. И без това няма да кара от следващия сезон... Кармата е лошо нещо. Адски много се радвам, че се случи на Лайнарстапен
0

#10 Потребителят е офлайн   VIVA_FERRARI Икона

Posted 12 November 2018 - 03:31

200 процента грешка на малкия лайнар. Сега гледам състезанието. Тотален идиот. Даже не бих съжалявал ако този подарък беше дал титлата на Хамилтън. Верстапен е тотален боклук. Пожелавам му всички проблеми на Хонда. А нашите дебили коментатори какво смучат уя на Верстапен не мога да разбера, както за коментарите по адрес на Хаас и Ферари.
Дано някой корпоративен идиот си присъди топки и да удари в лицето Лайнарстапен. Не е толкова трудно. 50 кила напикан е
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 3 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users