Начало Лайфстайл Шумахер поздрави Барселона след победата с 4:0 срещу Милан

Шумахер поздрави Барселона след победата с 4:0 срещу Милан

34
0

Седемкратният световен шампион Михаел Шумахер поздрави отбора на Барселона след победата с 4:0 срещу Милан в мача-реванш от осминафиналите на Шампионката лига. С общ резултат 4:2 испанският гранд продължава в следващата фаза.

Оттеглилият се от Формула 1 в края на сезон 2012 г. немски пилот изгледа срещата след тестовете си за немския супербайк шампионат на пистата Рикардо Тормо и след това се появи в съблекалнята на победителите. Снимки в Туитър с него публикуваха резервният вратар Хосе Мануел Пинто и Дани Алвеш.

Ние играхме така, както този човек се състезава – написа Алвеш.

90 000 зрители на Камп Ноу наблюдаваха как Барселона стопи двуголовия аванс на съперника си от първия мач за по-малко от 40 минути и след това с още две попадения отиде на четвъртфиналите на турнира.

Шумахер е голям фен на футбола като цяло. Години наред той бе картотекиран в швейцарски третодивизионен отбор Ешишен, а освен това редовно участваше в благотворителни срещи.