Начало Картинг Чавдар Варийски спечели XIII кръг на писта

Чавдар Варийски спечели XIII кръг на писта

436
0

Чавдар Варийски спечели втората си безапелационна победа в Club F1 Kart Championship. Познатият ни като Charlie стартира от първа позиция на писта Дунев мотор спорт, където се проведе XIII кръг от CFKC. Той води колоната през цялото време и затвори последния с обиколка. Charlie e победителят в картинг състезанието по случай петата годишнина на списание Club F1.

Втори се класира Димитър Костадинов, който успя да задържи позицията си. Трети финишира Красимир Цолов.

След състезанието на Дунев мотор спорт, любителския шампионат на списание Club F1 вече има нов лидер. Временното класиране оглавява Васил Гълъбов. Досегашният водач отстъпи първото място в класирането, тъй като не успя да завърши състезанието, защото бе изблъскан в предпазните гуми.

Следващият кръг от Club F1 Kart Championship ще се проведе в Благоевград на 20.08.2005г.