Начало Картинг ING организира картинг състезание

ING организира картинг състезание

68
0

Състезание по картинг за журналисти бе организирано от ING паралелно с официалното представяне на болида на Рено от F1 в България. Събитието се състоя на картинг писта “Дунев Мотор Спорт”.
Красимир Цолов, част от екипа на сп. Club F1, зае втора позиция в генералното класиране, но с радост можем да заявим, че той регистрира най-бързата обиколка за целия ден. Победителят в състезанието – Димитър Петков от сп. HiComm получи специалната награда – билет за Гран при на Унгария.
Трети се класира нашият колега от издателствo “Тема Нюз” Спас Генев.
Желаещите ще могат да видят болида на Рено от 9 до 13 юни в Mall of Sofia (на бул. „Стамболийски”). А от 16 до 24 юни, колата ще бъде част от щанда на Рено Нисан България на Международния автомобилен салон, София. ING ще даде възможност на всеки посетител на изложението да участва в лотария и да спечели билет за състезание от Формула 1.