Начало Рали Мануела Костадинова и Людмил Влахов печелят Гимханата в София

Мануела Костадинова и Людмил Влахов печелят Гимханата в София

124
0

Паралелно с рали „Благовещение“ на жълтите павета пред Националната художествена галерия бе и третия кръг от Гимхана шампионата. Така докато дамите бяха по трасето, на площада 17 състезатели – 7 дами и 10 мъже мериха сили в три елемента за майсторско управление.

При дамите победител стана Мануела Костадинова (Боила моторспорт) с ФИАТ Чинкуеченто, която вещо бе съветвана от от своята половинка – рали шампиона за 2016 г. Пламен Стайков. Втора стана една от дамите с най-голям опит на волана, а също и като навигатор – Констанца Томова (Хобикар) също с ФИАТ Чинкуеченто. На трето място се класира Теодора Иванова (Боила моторспорт) със Ситроен Саксо.

При мъжете най-добре се представи Людмил Влахов (Боила моторспорт) с Пежо 206, следван от Стойно Георгиев (АРА Моторспорт) със Субару Джъсти, а трети бе Николай Георгиев (Боила моторспорт) със Ситроен Саксо.