Начало Formula 1 News • Новини за Формула 1 Михаел вярва, че може да спечели титлата

Михаел вярва, че може да спечели титлата

46
0

Титлата все още може да бъде спечелена, вярва М. Шумахер след победата си в САЩ. 87-ият триумф в кариерата на звездата на Ферари намали разликата между него и Алонсо в класирането на 19 т.
###
Титлата все още може да бъде спечелена, вярва Михаел Шумахер след чудесната си победа в Гран при на САЩ. 87-ият триумф в кариерата на звездата на Ферари намали разликата между него и Фернандо Алонсо в класирането при пилотите на 19 точки.
Можем само да се надяваме да запазим поне част от темпото ни през изминалия уикенд, да го пренесем в Европа. Има още осем състезания, което прави максимум от 80 точки за печелене, така че каузата не е невъзможна. Мисля, че можем да се справим – категоричен бе Михаел.
С второто място на Фелипе Маса екипът записа първи двоен успех за сезона. Шумахер пък е спечелил 5 от седемте надпревари на Инди, в които е участвал (от 2000 г. до момента).