Начало Автомобили Pagani Zonda на разходка по Нюрбургринг

Pagani Zonda на разходка по Нюрбургринг

31
0

Една наистина бърза обиколка на Pagani Zonda R по легендарната писта Нюрбургринг Нордшлайфе. Хронометъра е спрян на 6 минути, 47 секунди и 5 десети.