Начало Формула 1 Райконен и Маса във Ферари догодина

Райконен и Маса във Ферари догодина

36
0

Кими Райконен и Фелипе Маса ще са пилотите на Ферари през сезон 2007 г., обяви официално екипът днес на Монца, след като Михаел Шумахер заяви на пресконференцията след състезанието за Гран при на Италия, че се оттегля в края на годината.
Кими е подписал договор до края на 2009 г., а Маса е подновил своя и новият му контракт е до края на 2008 г.