Начало тагове Уилямс

Таг: Уилямс

Дженсън Бътън: Започвам уикенда с мисълта, че това ще е последното ми състезание

0
"Започвам уикенда с мисълта, че това ще е последното ми състезание. Мисля, че така е най-добре. В този момент от настоящето знам, че не искам да се състезавам повече в F1. Нищо не се е променило (от Монца досега). Не искам обаче да мисля, че това не е последният ми старт, а да се окаже, че е бил", заяви англичанинът

Роб Смедли намалява ангажиментите си в F1

0
Роб Смедли ще намали ангажиментите си във Формула 1, но остава част от екипа на Уилямс. Британецът е шеф на отдела за представяне и през следващите години ще работи повече в Гроув след 20 години по пистите

Двигателите догодина ще бъдат почти равни, смята Пат Саймъндс

0
Сигурен съм, че в началото на 2017 г. разликите между моторите ще бъдат малки или дори минимални, каза Саймъндс. - Но новите правила за аеродинамиката ще увеличат разликите между отборите заради новите технологии

Браун смята, че един отбор може да доминира и през 2017 г.

0
Според Рос изобщо не е изключено това отново да е тима на Мерцедес

Форс Индия с решителна крачка към 4-ото място при отборите

0
Двамата пилоти на тима се класираха 4-и и 7-и, докато състезателните на конкурента за позицията Уилямс не взеха нищо

Маса благодари на феновете за страхотната подкрепа

0
Невъзможно е да обясня чувствата ми, каза Фелипе, който за последно се състезава пред родна публика, тъй като прекратява кариерата си след края на сезона

Липсва ни скорост в дългите серии, но утре ще е различно, смята Рикиардо

0
Верстапен от своя страна каза, че Мерцедес изглеждат недостижими, но все пак най-близо зад тях е Ред Бул

Хамилтън изпревари с 0.030 сек Розберг във втората сесия в Бразилия

0
Трети и четвърти останаха пилотите на Уилямс Ботас и Маса, които изненадващо бяха по-бързи от тези на Ред Бул и Ферари

Фелипе Маса: Не загубих титлата в Бразилия

0
Бразилецът разказва за най-хубавия момент в кариерата си - първата победа в домашната му Гран при, за ужасната катастрофа в Унгария през 2009-та, за Гран при на Германия през 2010-та, за решението си да кара в Уилямс

Идването на Строл може да гарантира бъдещето на Гран при на Канада

0
Дюмонтие заяви, че идването на Ланс в F1 е голяма новина за Гран при на Канада, като ще осигури повече публика, за да може събитието да има по-голям успех

Официално: Ботас и Строл пилоти на Уилямс за 2017 г.

0
Ланс, който досега бе пилот по развитието на Уилямс, е едва на 18 години и спечели титлата в европейската Формула 3 този сезон

Уилямс с най-агресивен избор на гуми за Бразилия

0
Маса и Ботас са заявили по 9 комплекта софт, 3 медиум и само по 1 хард

Последни публикации