Начало тагове Люис Хамилтън

Таг: Люис Хамилтън

Хамилтън: Би било страхотно да видим Райконен в Ред Бул

0
Би било наистина страхотно да видим Кими в Ред Бул. Определено би притиснал Фетел. Кими е невероятен пилот – всички знаят това, обясни англичанинът

Хамилтън: Преминавам през крайно труден момент, светът ми се обърна наопаки

0
Люис Хамилтън преминава през тежък период в живота си, опитвайки се да се справи с раздялата с приятелката си Никол Шерцингер, призна самият пилот. Това обаче не пречи на работата му, категоричен е англичанинът

Хамилтън: При Мъри в играта са само той и ракетата; в моторспорта има далеч...

0
Аз съм в различна ситуация спрямо Анди Мъри. Много е стабилен, но в случая в играта участват той самият и ракетата му. В автомобилния спорт има страшно много елементи: колата, окачването, електрониката, двигателя, гумите, обясни пилотът на Мерцедес

Падокът на F1 впечатлен от филма „Rush“

0
Членовете на екипите от Формула 1, които гледаха филма „Rush” преди Гран при на Германия, останаха впечатлени от него.

На Мерцедес им предстои доста работа, признават от отбора

0
Отборът на Мерцедес трябва да свърши доста работа, за да подобри представянето си в състезанието, заявиха от тима.

Смяна на горивната помпа в колата на Хамилтън

0
От екипа на Мерцедес след внимателен анализ на данните от вчера са решили да сменят горивната помпна на колата на Хамилтън

Видео: Попитай Иван Тенчев – епизод 33

0
Трябваше ли състезанието на Силвърстоун да бъде прекратено заради безопасността на пилотите? Губи ли темпо Лотус и изостават ли в сравнение с Ред Бул и Мерцедес? Макларън ли ще осигуряват електрониката на новите двигатели през 2014? С кой от пилотите комуникацията Иван Тенчев е най-лесна и приятна? Какви спирачни дискове използва Люис Хамилтън? Защо Фелипе Маса не е онзи Маса от 2008 г. Защо я няма онази самоувереност в автомобила и в себе си?

Фетел: Изглежда сме значително по-близо до Мерцедес отколкото на Силвърстоун

0
Изглежда, че сме по-близо до Мерцедес в сравнение със Силвърстоун, заяви Фетел

Уебър доволен от третото място

0
Доволен съм от моята позиция, заяви Уебър

Хамилтън: Горд съм от спечелената квалификация

0
Горд съм от постигнатия полпозишън днес, заяви Хамилтън

Хамилтън сбъркал посоката на развитие на настройките

0
Следобед направихме някои промени и изглежда те не функционираха така, както очаквахме, призна Хамилтън

Последни публикации