Таг: Себастиан Фетел
Видео: Попитай Иван Тенчев – епизод 58
Вярно ли е това, което каза Люис Хамилтън, че Алонсо ще постигне много по-добри резултати, ако с Фетел си разменят болидите? Можем ли да сравним доминацията на Фетел през втората половина на сезона, с тази на Шумахер през 2004 г.?
Фетел разпитал Жан Тод за наказанието си в Индия
Себастиан Фетел е разпитал подробно президента на ФИА Жан Тод относно наказанието си в Индия заради донътите, след като спечели четвъртата си поредна световна титла във Формула 1
Екълстоун малко разочарован от Алонсо
Бърни Екълстоун заяви, че е малко разочарован от Фернандо Алонсо и представянето му през 2013 г., тъй като според него испанецът се предал в определен момент от битката с Ред Бул и Себастиан Фетел. Според 83-годишния англичанин отношението на пилота на Ферари демонстрира, че състезателят си търси нов отбор
Доминацията на Фетел трудно ще бъде нарушена, но Мерцедес могат да се борят според...
Доминацията на Себастиан Фетел във Формула 1 трудно ще бъде нарушена, смята бившият спортен директор на Мерцедес Норберт Хауг. Според него обаче отборът на щутгартския концерн има потенциала да се бори за титла догодина
Фетел е международен пилот на годината на Аутоспорт
Себастиан Фетел спечели приза за международен пилот на годината на британското списание Аутоспорт, а шампионският му болид Ред Бул RB9 бе избран за състезателна кола на 2013-та.
Ди Монтедземоло за сезона на Ферари, Алонсо и Райконен и идеята Хорнер да наследи...
Сезон 2013 във Формула 1 е година, която във Ферари ще се опитат да забравят максимално бързо, а идеята Кристиан Хорнер да наследи Бърни Екълстоун е просто шега, смята Лука ди Монтедземоло
Може ли някой да спре Ред Бул и Фетел и как ще се отразят...
Култард поставя основните според него въпроси относно следващото първенство
Фетел: Научих много от Уебър
Себастиан Фетел призна, че е научил много от Марк Уебър през времето, прекарано като съотборници в Ред Бул.
Уебър: Негативните аспекти на F1 са повече от положителните
Не искам никакъв шум. Сезонът беше ужасно напрегнат. Най-близките до мен хора знаят какво ми струваше. Но е хубаво, че го преодоляхме. Честно казано, трудно ми е да повярвам на всичко, което се случи. Но един поглед назад ме кара да се гордея със себе си, как съм се справил и по какъв начин, споделя Уебър
Хорнер: Не се чувстваме зле заради факта, че печелим толкова много
Състезаваме се в шампионата при същите правила като останалите (екипи). Вършим най-доброто, на което сме способни и премерваме сили със съперниците си на всеки две седмици. Не ни е работа да помагаме на другите да успяват, допълни шефът на Ред Бул
Галерия: Гран при на САЩ – F1 все още преследва американската мечта
Организаторите обявиха обща посещаемост за трите дни на уикенда от 250 324 души (над 113 000 бяха зрителите в деня на надпреварата)
И на Бърни ли му доскуча?
83-годишният англичанин напусна пистата до Остин с полицейски ескорт по време на 43-ата от общо 56 обиколки в надпреварата



















