Начало тагове Себастиан Фетел

Таг: Себастиан Фетел

Видео: Попитай Иван Тенчев – епизод 58

0
Вярно ли е това, което каза Люис Хамилтън, че Алонсо ще постигне много по-добри резултати, ако с Фетел си разменят болидите? Можем ли да сравним доминацията на Фетел през втората половина на сезона, с тази на Шумахер през 2004 г.?

Фетел разпитал Жан Тод за наказанието си в Индия

0
Себастиан Фетел е разпитал подробно президента на ФИА Жан Тод относно наказанието си в Индия заради донътите, след като спечели четвъртата си поредна световна титла във Формула 1

Екълстоун малко разочарован от Алонсо

0
Бърни Екълстоун заяви, че е малко разочарован от Фернандо Алонсо и представянето му през 2013 г., тъй като според него испанецът се предал в определен момент от битката с Ред Бул и Себастиан Фетел. Според 83-годишния англичанин отношението на пилота на Ферари демонстрира, че състезателят си търси нов отбор

Доминацията на Фетел трудно ще бъде нарушена, но Мерцедес могат да се борят според...

0
Доминацията на Себастиан Фетел във Формула 1 трудно ще бъде нарушена, смята бившият спортен директор на Мерцедес Норберт Хауг. Според него обаче отборът на щутгартския концерн има потенциала да се бори за титла догодина

Фетел е международен пилот на годината на Аутоспорт

0
Себастиан Фетел спечели приза за международен пилот на годината на британското списание Аутоспорт, а шампионският му болид Ред Бул RB9 бе избран за състезателна кола на 2013-та.

Ди Монтедземоло за сезона на Ферари, Алонсо и Райконен и идеята Хорнер да наследи...

0
Сезон 2013 във Формула 1 е година, която във Ферари ще се опитат да забравят максимално бързо, а идеята Кристиан Хорнер да наследи Бърни Екълстоун е просто шега, смята Лука ди Монтедземоло

Може ли някой да спре Ред Бул и Фетел и как ще се отразят...

0
Култард поставя основните според него въпроси относно следващото първенство

Фетел: Научих много от Уебър

0
Себастиан Фетел призна, че е научил много от Марк Уебър през времето, прекарано като съотборници в Ред Бул.

Уебър: Негативните аспекти на F1 са повече от положителните

0
Не искам никакъв шум. Сезонът беше ужасно напрегнат. Най-близките до мен хора знаят какво ми струваше. Но е хубаво, че го преодоляхме. Честно казано, трудно ми е да повярвам на всичко, което се случи. Но един поглед назад ме кара да се гордея със себе си, как съм се справил и по какъв начин, споделя Уебър

Хорнер: Не се чувстваме зле заради факта, че печелим толкова много

0
Състезаваме се в шампионата при същите правила като останалите (екипи). Вършим най-доброто, на което сме способни и премерваме сили със съперниците си на всеки две седмици. Не ни е работа да помагаме на другите да успяват, допълни шефът на Ред Бул

Галерия: Гран при на САЩ – F1 все още преследва американската мечта

0
Организаторите обявиха обща посещаемост за трите дни на уикенда от 250 324 души (над 113 000 бяха зрителите в деня на надпреварата)

И на Бърни ли му доскуча?

0
83-годишният англичанин напусна пистата до Остин с полицейски ескорт по време на 43-ата от общо 56 обиколки в надпреварата

Последни публикации