Начало тагове Себастиан Фетел

Таг: Себастиан Фетел

Уебър: Решението на Ред Бул е добро за Австралия

0
Решението за това кой ще замести Марк Уебър през 2014 г. в отбора на Ред Бул вече е взето и е добро за Австралия, според думите на самия Уебър.

Не е абсолютно задължително да харесваш съотборника си, заяви Фетел

0
Себастиан Фетел повтори още веднъж, че няма претенции кой ще му е съотборник от следващия сезон във Формула 1. Немският пилот обясни на пистата Спа, че според него в идеалния случай това ще е бърз, конкурентоспособен състезател

Хамилтън:Чувствам се по-мотивиран от всякога, особено като знам, че автомобилът ни е силен

0
Всяка година е едно и също. Печелиш състезание и хората изведнъж са невероятно развълнувани. Правиш лоша надпревара и започват да се говорят негативни неща. Аз не се концентрирам върху приказките. Тук съм, за да си върша работата и да продължа да карам, заяви пилотът на Мерцедес

Мениджърът на Кими може да се срещне отново с Ред Бул на Спа?

0
Мениджърът на Кими Райконен Стив Робъртсън може да се срещне отново с отбора на Ред Бул този уикенд на Спа, твърди бившият асистент мениджър на Макларън Тони Джардин.

Марко: Няма да обявим пилота си за 2014 г. на Спа

0
Ред Бул няма да обяви кой ще кара втория болид на тима през 2014 г. на Спа, каза съветникът на тима Хелмут Марко.

Пирели очакват повече от секунда разлика в скоростта между гумите медиум и хард

0
Пирели очакват повече от една секунда разлика между гумите медиум и хард, които ще използват отборите от Формула 1 по време на уикенда в Белгия

Ред Бул ще обявят привличането на Рикиардо на Спа, твърди немската преса

0
Ред Бул ще обявят на пистата Спа-Франкоршамп, че са решили да привлекат Даниел Рикиардо в екипа, твърди немската преса

Алонсо ще донесе само проблеми на Ред Бул, твърди Ники Лауда

0
Причината според трикратния световен шампион във Формула 1 и председател на борда на Мерцедес в Гран при е, че испанецът ще означава единствено грижи за шампионския екип

Райконен: За да спечелиш, винаги е по-добре да стартираш близо до челото

0
Лотус трябва да заеме челно място в квалификацията, за да има възможност да се бори за победи през сезона, мисли пилотът на тима Кими Райконен.

Видео: Попитай Иван Тенчев – епизод 39

0
Разликата между автомобилната компания "Инфинити" и инвестиционния консорциум "Инфинити рейсинг партнърс лимитид", закупила 35% от Лотус.

Хорнер: Критиците на Фетел проявяват неуважение към Уебър

0
Хората, които критикуват Себастиан Фетел, проявяват неуважение към Марк Уебър, заяви шефът на Ред Бул Кристиан Хорнер

Булие: Разходите в F1 трябва да се намалят

0
Разходите във Формула 1 трябва да се намалят, за да могат отборите с по-малък бюджет да са равнопоставени на трите топ тима, мисли шефът на Лотус Ерик Булие.

Последни публикации