Начало тагове Себастиан Фетел

Таг: Себастиан Фетел

Лотус не се притесняват от слуховете за отиване на Райконен в Ред Бул

0
Позицията на Кими ще се базира на куп неща, а не на това какво говорят Ред Бул. Мисля, че те имат с какво да се занимават в момента, заяви собственикът на тима Жерар Лопес

Теории на конспирацията около Ред Бул – кой управлява и има ли заговор в...

0
Случилото се с Марк Уебър в събота и неделя наля вода в мелницата на почитателите на конспиративните теории, които разсъждават вече не само за това кой точно управлява в екипа от Милтън Кийнс, а и дали отборът не саботира австралиеца

Слухове пращат Уебър в Порше, а Рикиардо в Ред Бул; Фетел все пак доволен...

0
Днес на пистата до Шанхай особено много се засилиха приказките, че Марк Уебър е подписал с Порше за световния шампионат за състезания за издръжливост и Льо Ман, като бяха добавени подробности – говореше се за петгодишен контракт от 2014 г. нататък

Без санкции за 9-те пилоти, разследвани за използване на DRS в зони с жълти...

0
Стюардите на ФИА няма да налагат санкции спрямо нито един от пилотите, разследвани за използване на DRS в зони с жълти знамена

9 пилоти разследвани за използване на DRS в зони с жълти знамена

0
6 от тях се класираха в топ 10 на Гран при на Китай

Марк Уебър стартира от пита

0
Марк Уебър ще стартира от питлейна в днешното състезание за Гран при на Китай, след като снощи бе дисквалифициран и пратен последен на грида

Уебър ще стартира последен, в колата му имало само 150 мл гориво

0
Ситуацията е описана и от техническия делегат на ФИА Джо Бауер. Той посочва, че след спирането на Ред Бул-а на 14-ти завой, е проверено дали в него има достатъчно гориво и за прибирането на болида, и за нужните проверки и е установено наличието на едва 150 мл

Фетел: Решихме да тръгнем по различен път

0
Още вчера видяхме, че всички имат проблеми с гумите и решихме да тръгнем по друг път, обясни немският пилот на Ред Бул

Хорнер: Диди ми каза, че сме тук, за да се състезаваме

0
Хорнер бе категоричен, че пренебрегването на нарежданията му към Себастиан Фетел не означава подценяване на неговата лична позиция в тима, където той е наемник, а почти всички други началници на отбори са съсобственици

Фетел: Разликата спрямо най-бързите е малко по-голяма, отколкото ми харесва

0
Мисля, че денят бе сложен за нас. Изглежда имах малко повече грижи следобед. Разликата спрямо момчетата начело е малко по-голяма, отколкото ми харесва, но има две-три неща, по които трябва да поработим и след това би трябвало да сме във форма за утре, обясни Фетел

Фетел: Марк не заслужаваше победата

0
Всъщност той никога не ми е помагал, каза още за съотборника си немският пилот на Ред Бул

Бътън: Не харесвам отборните заповеди, но те са легални

0
Бътън коментира подробно и какви мисли минават през главата на пилотите, докато карат и взимат решения за атака, подобна на тази на Фетел в Малайзия

Последни публикации