Начало тагове Себастиан Фетел

Таг: Себастиан Фетел

Ред Бул и Пирели търсят причината за спуканата гума на Фетел

0
Спуканата гума на Себастиан Фетел, извадила немския пилот на Ред Бул от Гран при на Абу Даби, бе почти толкова обсъждана след финала на надпреварата, колкото и победата на Люис Хамилтън (Макларън)

Ред Бул и Фетел опитват да разберат причината за спуканата гума

0
Себастиан Фетел загуби състезание за първи път от Корея през 2010 г. насам заради технически проблем: германецът спука гума малко след старта на Гран при на Абу Даби

Хамилтън: Трябваше да внимавам за гумите и дистанцията

0
Не зная какво щеше да стане, коментира Люис хипотезата как би се развило състезанието, ако Фетел не бе отпаднал толкова рано днес

Уебър разочарован от 4-то място на грида, Хорнер очаква вълнуващо състезание

0
Разочарован от последното си излизане в квалификацията за Гран при на Абу Даби остана Марк Уебър. Австралийският пилот на Ред Бул ще стартира от четвърта позиция днес предпоследната надпревара за сезон 2011 г. във Формула 1, докато съотборникът му Себастиан Фетел отново спечели полпозишъна

Фетел: След Q1 видяхме, че имаме шанс

0
На тази писта е много лесно да допуснеш грешка, много си на ръба, обясни още германецът

В Ред Бул не са притеснени от по-задното класиране и удара на Фетел

0
С пето и шесто време приключиха свободните тренировки за Гран при на Абу Даби пилотите на Ред Бул Марк Уебър и Себастиан Фетел

Уебър: Сезонът не бе чак толкова лош

0
Не бих казал разочарование. Правя всичко възможно и не допускаме големи грешки, но още когато миналата година, с другата, различната кола сложих за първи път новите гуми, нещата се промениха, обясни австралиецът

Развитието на колата и успехът в последните състезания са еднакво важни според Бътън

0
Надявам се доброто развитие да продължи. Момчетата в тунела работят по много интересни неща и се надявам те да са успешни, каза още Дженсън

Глок и Шайдер сформират втори немски тим за Състезанието на шампионите

0
Тимо Глок и Тимо Шайдер ще подсилят значително немското участие в тазгодишното Състезание на шампионите

Фетел ще се бори за трета победа в Абу Даби

0
Екипът на Ред Бул вече планира празненствата за спечелените през сезон 2011 г. във Формула 1 титли, но все пак до края на състезателната година остават два старта и отборът въобще не възнамерява да се отпуска

МР4-26 ще върви добре на Яс Марина, убедени са Хамилтън и Бътън

0
Оптимистично и положително настроени са пилотите на Макларън Люис Хамилтън и Дженсън Бътън преди предпоследния кръг от световния шампионат на Формула 1 за 2011 г. И двамата имат прекрасни изживявания на пистата Яс Марина в Абу Даби, като сега желанието им да продължат серията добри представяния

Ферари може да изхвърлят Маса преди изтичането на договора му, смята Култард

0
Маса може и да е наясно, че кариерата му в F1 бавно се приближава към края си. С такива резултати няма как да е във Ферари още дълго време, твърди шотландецът

Последни публикации