Начало тагове Себастиан Фетел

Таг: Себастиан Фетел

Нюи: Ако бяхме с различната конструкция на гумите, нямаше да имаме тези проблеми

0
Ако отборите от Формула 1 използваха новата конструкция на гумите, предложена от Пирели, нямаше да има инциденти във Великобритания.

Смесени чувства в Ред Бул след второто място на Уебър и отпадането на Фетел

0
- Какъв ден! Не мисля, че някой е очаквал подобно развитие на събитията – възкликна Марк Уебър след края на Гран при на Великобритания

Проблемът е нов, различен от досегашните, коментираха от Пирели

0
Ще съберем всички факти – тогава ще сме наясно относно случилото се и ще се стигнем до сърцето на проблема. Приемаме ситуацията сериозно и ще ви уведомим, когато имаме отговори, заяви Пол Хембри

Организаторите от Силвърстоун: F1 трябва да направи нещо за петъчните сесии

0
Надявам се искрено ФИА да разгледа случилото се и да направи така, че в бъдеще болидите да са на пистата. Всъщност това е забавление за свободното време – хората идват, за да си изкарат добре, харчат трудно спечелените си пари и заслужават внимание, заяви управляващият директор на Силвърстоун

Фетел щастлив за екипа, Уебър съжалява за недобър последен сектор

0
Пилотите на Ред Бул Себастиан Фетел и Марк Уебър ще стартират в утрешната Гран при на Великобритания от втора редица – позиция, която им дава сериозен шанс да се борят за победата в поредната надпревара от световния шампионат на Формула 1

Фетел: Трета позиция бе възможния максимум

0
Трикратният световен шампион Себастиан Фетел заяви, че третата позиция в квалификацията днес е била максимално възможния резултат, защото съперниците от Мерцедес са били от друг свят

Хамилтън: Това постижение е феноменално, тъй като не се чувствам 100% удобно в колата

0
Люис Хамилтън бе изключително щастлив от факта, че спечели полпозишъна за Гран при на Великобритания пред родната си публика, но остана предпазлив по отношение шансовете си в утрешната надпревара

Едва ли някой ще успее да избяга напред в състезанието, смята Уебър

0
Марк Уебър смята след първите свободни тренировки на пистата Силвърстоун, че шансът някой да избяга напред в Гран при на Великобритания е много малък

Фетел: Никога не съм имал проблеми с Кими

0
Енергийната станция на Ред Бул бе застрашена от разрушаване от огромната тълпа журналисти, оператори и фотографи, които се изсипаха в нея днес след обяд на Силвърстоун. Всички те очакваха да чуят коментара на трикратния световен шампион Себастиан Фетел относно обявеното решение на съотборника му Марк Уебър да напусне тима и Формула 1 след края на сезона

Алонсо: Тук сме силни в последните години, а пистата е като Китай и Барселона

0
Фернандо Алонсо изрази надежда, че на пистата Силвърстоун той и тимът на Ферари биха могли да имат по-голям шанс да намалят аванса на Себастиан Фетел и Ред Бул в първенството, защото характеристиките й биха могли да паснат добре на колата му

Фетел: Силвърстоун е трудна писта

0
Себастиан Фетел определи пистата Силвърстоун като трудна и каза, че може да се сравнява единствено със Сузука.

От Уебър зависи дали ще остане в Ред Бул, каза самият пилот

0
Решението дали Марк Уебър ще продължи да се състезава за отбора на Ред Бул след 2013 г. ще вземе самият той, а не екипът, заяви австралиецът.

Последни публикации