Начало тагове Себастиан Фетел

Таг: Себастиан Фетел

Пилотите на Ред Бул: Няма промяна в скоростта на колите ни

0
Все още има какво да се подобри по колата. Направихме добри излизания с твърдите гуми и научихме доста от тях, но изглежда темпото на доста коли е близко, коментира Фетел

Фетел: Не съм наричал Хамилтън глупав

0
Не се оплаквам. Казвам, че беше ненужно да се разсейват пилотите в челото, независимо кои са, обясни германецът
Хокенхайм, Гран при на Германия

В Германия притеснени заради спад на интереса към Формула 1

0
Притеснение заради спад на интереса към Формула 1 в Германия бе изразено от доста страни дни след надпреварата в страната на пистата Хокенхайм. Трасето може да побере 120 000 зрители, а в неделя там имаше едва 59 000 души, тоест капацитетът остана нереализиран наполовина

Хелмут Марко обвини ФИА, че прилага двоен стандарт при наказанията

0
Цялата ситуация бе предизвикана от Бътън, който не остави никакво място на Себастиан и го избута. Себастиан трябваше да се премести, за да избегне удар. Има двоен стандарт и това е неприятно, заяви Марко

Хорнер: Фетел и Уебър трябва да започнат да побеждават регулярно Алонсо

0
Хорнер защити хората си, като за пореден обясни (както често правеше през миналия сезон), че когато имаш бърза кола, често се повдигат различни въпроси

Само Алонсо е с подобряващо се представяне спрямо предишните два сезона

0
В Скудерията са сравнили представянето на техния екип с това на Ред Бул и Макларън, както и на пилотите на трите тима

Чарли Уайтинг смята, че наказанието на Фетел е твърде строго

0
Световният шампион бе санкциониран от стюардите на надпреварата с 20 секунди добавено време за нерегламентирано предимство, което го прати от втора на пета позиция

Ред Бул не са убедени, че ще са най-бързи в Германия

0
Шефът на Ред Бул Кристиан Хорнер не е убеден, че екипът му ще е най-бърз този уикенд в Германия въпреки победата на Марк Уебър във Великобритания и темпото във Валенсия, където Себастиан Фетел водеше преди техническа повреда да го спре

Фетел: Досега не съм печелил в Германия, но искам да взема победа

0
И за Себастиан Фетел идващата надпревара в Германия е домашен старт, който е важен за него и има особено значение в календара на Формула 1

Забраниха ползването на DRS при жълти знамена

0
Уточнението е направено, след като имаше разследване относно отвореното задно крило на Михаел Шумахер (Мерцедес) във Валенсия

Уебър: Имаше разговори с Ферари, но реших да остана в Ред Бул

0
Марк Уебър удължи договора си с Ред Бул за още една година и ще кара в екипа и през 2013 г. Австралиецът обяснява защо е взел това решение в интервю, разпространено от пресофиса на екипа

Фетел: Загубих прекалено много в началото

0
Германецът благодари на отбора си за стратегията, позволила му да се справи със съперниците след не толкова добрия си старт

Последни публикации