Club F1
Можем да подобрим колата в много области, смята Хамилтън
Беше интересен ден с много възходи и спадове по отношение на състоянието на трасето и усещането за колата. Като цяло тя беше добра, коментира Люис
Фетел ще използва ново шаси в Остин
Беше объркан следобед за нас, като втората тренировка не бе лесна. Но колата е бъза и няма нужда да се притесняваме, каза Себастиан.
Десетки награди и забавления за деца и възрастни на Автосалон София 2017
Още на входа всеки посетител попълва анкетна карта, която може да му донесе шанса да си тръгне с голямата награда на изложението - чисто нов автомобил, както и още 7 атрактивни награди
Хамилтън със значителна преднина във втората сесия в САЩ
Люис изпревари с почти 0.4 сек Макс Верстапен от Ред Бул и с над половин секунда Себастиан Фетел
Верстапен и Хюлкенберг също с наказания в решетката
Очаква се холандецът да използва нов двигател с вътрешно горене и поне още един нов компонент от задвижващата система, което означава минимум 15 места назад
Хамилтън пред Фетел в първата тренировка в Остин
Трети и 4-и се наредиха Валтери Ботас и Макс Верстапен, като изоставането на пилота на Ред Бул бе една секунда
Верстапен удължи договора си с Ред Бул до края на 2020 г.
Сегашният контракт на холандеца бе до края на 2019 г.
Безопасността на пътя зависи от качествената поддръжка на автомобилите
Време е да се въведе ред в сервизната дейност, така че да се гарантира качеството на ремонтните работи и оттам изправността на автомобилите, които караме или се возим.
Можем да спечелим в Остин с чиста скорост, смята Рикиардо
Изглежда, че вече всеки уикенд можем да се борим за победата, заяви австралиецът преди началото на тренировките в САЩ. - Състезателното ни темпо в последните състезания бе много добро
Шон Гелаел ще кара вместо Квят в първата тренировка в Остин
Гелаел ще кара за екипа в първата тренировка в Мексико, като не е ясно дали ще бъде на мястото на Квят или на Пиер Гасли.
Фетел: Ферари се нуждае от дългосрочно решение на проблемите си
Нещата в нашия спорт могат да се счупят. Боли много когато това се случи, но това не става без причина, коментира Фетел преди началото на уикенда в Остин
Хартли ще трябва да стартира от дъното на колоната
Хартли ще трябва да стартира от дъното на колоната, след като стана ясно, че ще използва нови компоненти по задвижващата си система



















