Club S1 Форуми: Класиране 2006 - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

Национален любителски шампионат по картинг Club S1

Официални документи, регламентиращи организацията и провеждането на Националният любителски шампионат по картинг Club S1
Спортен кодекс на Националният любителски шампионат по картинг Club S1 (посл. изм. 15.03.2010 г.)
Правилник на Националният любителски шампионат по картинг Club S1 (посл. изм. 21.03.2010 г.)

Статистики - сезон 2011 | Статистики - сезон 2008 | Статистики - сезон 2005
Статистики - сезон 2010 | Статистики - сезон 2007
Статистики - сезон 2009 | Статистики - сезон 2006
  • 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Класиране 2006 Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 14 March 2006 - 13:25


Крайно класиране сезон 2006
Пилоти:

1. Илиян Наумов 346
2. Николай Димитров 275
3. Полина Тахова 266
4. Илиян Димитров 229
5. Красимир Цолов 221
6. Чавдар Варийски 201
7. Георги Тахов 176
8. Борис Барболов 148
9. Любомир Патрашков 130
10. Георги Димитров 129
11. Руско Василев 128
12. Мартин Райчев 105
13. Васил Гълъбов 99
14. Петко Петров 65
15. Михаил Ангелов 63
16. Емил Владимиров 58
17. Александър Добрев 50
18. Иван Толев 46
19. Ивайло Георгиев 44
20. Борислава Кръстева 36
21. Светослав Нанев 34
22. Андрей Илиев 33
23. Христо Стилянов 30
24. Валери Василев 29
25. Иван Иванов 26
26. Христо Данаилов 26
27. Григор Танев 18
28. Кристина Василева 13
29. Любомир Асенов 9
30. Красимир Минкин 6
31. Гено Генов 5
32. Теодор Гергов 4
33. Зорка Пальова 3
= Пламен Чернев 3
= Владимир Павлов 3
34. Христо Петров 2
35. Иво Иванов 0
36. Александър Чиликов 0
37. Мони Момчев 0
38. Захари Петков 0
39. Александър Мачолов 0
40. Кристиян Сергеев -1
41. Красимир Ацалов -1
42. Биляна Вандова -1
43. Асен Муков -1
44. Красимир Николов -2


Отбори:

1. Kamikadze 701
2. Wildfire 480
3. Mefisto 382
4. Evil Team 358
5. NA Blackfalcons 354
6. SVSBFMB 267
7. Diversion 106
8. Sonett 72
9. Varna Kart Team 69
10. Shnur Racing 63
11. SAUBER GROUP 50
12. WRC Team 43
13. Skoki Racing 28
14. Evil Group 9
15. Барбароните 9
16. Ferrari Racing 8
17. Curved Line 4
18. Turtles Ninja 3
= Digisound 3
19. Raiders 2
20. Тракия -1
21. Street Force3 -2

Attached File(s)


0

#2 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 14 March 2006 - 14:11

I кръг

Писта: Хасково, права посока
Рекорди
Квалификация:
Илиян Димитров (Wildfire) 1:01.776
Състезание:
Иван Толев (Wildfire) 1:01.404

11.03.2006
Пол Позиция: Красимир Цолов (Evil Team) - 1:19.702
НБО: Чавдар Варийски (Wildfire) - 1:00.631 (рекорд) (- 0.773)

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
1. Илиян Наумов 30
2. Красимир Цолов 25
3. Васил Гълъбов 22
4. Борис Барболов 20
5. Полина Тахова 18
6. Емил Владимиров 16
7. Петко Петров 14

Втора гонка:
8. Чавдар Варийски 13
9. Илиян Димитров 7 (-5 наказание)
10. Георги Тахов 11
11. Иван Иванов 10
12. Любомир Асенов 9
13. Борислава Кръстева 8

Некласирани:
14. Григор Танев - отпаднал в 12 обиколка (- 3 т. наказание)
15. Николай Димитров - дисквалифициран (- 3 т. наказание)
16. Мартин Райчев - дисквалифициран

Отбори:
1. Kamikadze 48
2. Evil Team 47
3. Diversion 24
4. NA Blackfalcons 20
5. Wildfire 20
6. Shnur Racing 16
7. Mefisto 11
8. Evil Group 9
9. Sonett 8
10. Ferrari Racing - 3

Стартова решетка
1. Красимир Цолов (Evil Team) 1:19.702
2. Николай Димитров (Ferrari Racing) 1:19.845 (+ 0.143)
3. Илиян Наумов (Kamikadze) 1:20.039 (+ 0.337)
4. Григор Танев (Diversion) 1:21.017 (+ 1.315)
5. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 1:21.763 (+ 2.061)
6. Емил Владимиров (Shnur Racing) 1:22.264 (+ 2.562)
7. Полина Тахова (Kamikadze) 1.22.309 (+ 2.607)
8. Васил Гълъбов (Evil Team) 1:22.837 (+ 3.135)
9. Петко Петров (Diversion) 1:22.985 (+ 3.284)
10. Мартин Райчев (Kamikadze) 1:23.325 (+ 3.623)
11. Илиян Димитров (Wildfire) 1:24.019 (+ 4.317)
12. Георги Тахов (Mefisto) 1:24.277 (+ 4.575)
13. Чавдар Варийски (Wildfire) 1:24.692 (+ 4.990)
14. Любомир Асенов (Evil Group) 1:27.869 (+ 8.167)
15. Борислава Кръстева (Sonett) 1:35.423 (+ 15.721)
16. Иван Иванов (Diversion) 1:40.203 (+ 20.501)

Най-бързи обиколки
1. Чавдар Варийски (Wildfire) 1:00.631
2. Георги Тахов (Mefisto) 1:01.305 (+ 0.674)
3. Любомир Асенов (Evil Group) 1:01.482 (+ 0.851)
4. Иван Иванов (Diversion) 1:01.539 (+ 0.908)
5. Васил Гълъбов (Evil Team) 1:02.024 (+ 1.393)
6. Илиян Наумов (Kamikadze) 1:02.067 (+ 1.436)
7. Илиян Димитров (Wildfire) 1:02.450 (+ 1.819)
8. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 1:02.453 (+ 1.822)
9. Емил Владимиров (Shnur Racing) 1:02.644 (+ 2.013)
10. Полина Тахова (Kamikadze) 1:02.718 (+ 2.087)
11. Григор Танев (Diversion) 1:03.006 (+ 2.375)
12. Красимир Цолов (Evil Team) 1:03.147 (+ 2.516)
13. Петко Петров (Diversion) 1:03.279 (+ 2.648)
14. Николай Димитров (Ferrari Racing) 1:03.487 (+ 2.856)
15. Мартин Райчев (Kamikadze) 1:03.993 (+ 3.362)
16. Борислава Кръстева (Sonett) 1:06.537 (+ 5.906)
0

#3 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 22 March 2006 - 09:58

II кръг

Писта: Лаута, права посока
Рекорди
Квалификация:
Любомир Иванов (Лаута) 0:57.276
Състезание:
Васил Гълъбов (Evil Team) 0:54.337

11.03.2006
Пол Позиция: Илиян Наумов (Kamikadze) -0:54.999 (рекорд) (- 2.277)
НБО: Георги Димитров (NA Blackfalcons) - 0:54.806 (+ 0.468)

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
1. Илиян Наумов 30 ( -1 т. наказание)
2. Васил Гълъбов25
3. Полина Тахова 22
4. Красимир Цолов 20
5. Борис Барболов 18
6. Илиян Димитров 16
7. Петко Петров 14

Втора гонка:
8. Иван Иванов 13
9. Григор Танев 7
10. Николай Димитров 11
11. Чавдар Варийски 10
12. Георги Тахов 9
13. Мартин Райчев 8
14. Борислава Кръстева 7

Трета гонка:
15. Любомир Патрашков 6
16. Георги Димитров 5
17. Красимир Ацалов 4 (-5 т. наказание)
18. Зорка Пальова 3

Стартова решетка
1. Илиян Наумов (Kamikadze) 0:54.999
2. Красимир Цолов (Evil Team) 0:55.427 (+ 0.427)
3. Васил Гълъбов (Evil Team) 0:55.471 (+ 0.471)
4. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 0:58.593 (+ 3.594)
5. Полина Тахова (Kamikadze) 0:59.636 (+ 4.637)
6. Илиян Димитров (Wildfire) 1:00.595 (+ 5.596)
7. Петко Петров (Diversion) 1.01.411 (+ 6.412)
8. Иван Иванов (Diversion) 1:01.657 (+ 6.657)
9. Чавдар Варийски (Wildfire) 1:01.818 (+ 6.819)
10. Григор Танев (Diversion) 1:04.841 (+ 9.841)
11. Георги Тахов (Mefisto) 1:06.504 (+ 11.505)
12. Мартин Райчев (Kamikadze) 1:07.465 (+ 12.466)
13. Борислава Кръстева (Sonett) 1:08.630 (+ 13.631)
14. Николай Димитров (Ferrari Racing) наказание 1:07.686 (+ 12.687)
15. Георги Димитров (NA Blackfalcons) 1:09.434 (+ 14.435)
16. Любомир Патрашков (Skoki Racing) 1:13.313 (+ 18.314)
17. Красимир Ацалов (Тракия) 1:15.357 (+ 20.358)
18. Зорка Пальова (Turtles Ninja) 1:21.400 (+ 26.401)

Най-бързи обиколки
1. Георги Дмиитров (NA Blackfalcons) 0:54.806
2. Иван Иванов (Diversion) 0:54.991 (+ 0.185)
3. Илиян Наумов (Kamikadze) 0:55.007 (+ 0.201)
4. Васил Гълъбов (Evil Team) 0:55.045 (+ 0.239)
5. Чавдар Варийски (Wildfire) 0:55.230 (+ 0.423)
6. Любомир Патрашков (Skoki Racing) 0:55.259 (+ 0.453)
7. Николай Димитров (Ferrari Racing) 0:55.332 (+ 0.526)
8. Георги Тахов (Mefisto) 0:55.624 (+ 0.818)
9. Красимир Цолов (Evil Team) 0:55.652 (+ 0.846)
10. Полина Тахова (Kamikadze) 0:55.726 (+ 0.920)
11. Григор Танев (Diversion) 0:55.865 (+ 1.059)
12. Красимир Ацалов (Тракия) 0:56.083 (+ 1.277)
13. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 0:56.487 (+ 1.681)
14. Мартин Райчев (Kamikadze) 0:58.282 (+ 3.476)
15. Петко Петров (Diversion) 0:59.788 (+ 4.982)
16. Илиян Димитров (Wildfire) 1:00.113 (+ 5.307)
17. Зорка Пальова (Turtles Ninja) 1:01.319 (+ 6.513)
18. Борислава Кръстева (Sonett) 1:02.644 (+ 7.838)

Класиране II кръг

Пилоти:
1. Илиян Наумов 29
2. Васил Гълъбов 25
3. Полина Тахова 22
4. Красимир Цолов 20
5. Борис Барболов 18
6. Илиян Димитров 16
7. Петко Петров 14
8. Иван Иванов 13
9. Григор Танев 12
10. Николай Димитров 11
11. Чавдар Варийски 10
12. Георги Тахов 9
13. Мартин Райчев 8
14. Борислава Кръстева 7
15. Любомир Патрашков 6
16. Георги Димитров 5
17. Зорка Пальова 3
18. Красимир Ацалов -1

Отбори:
1. Kamikadze 51
2. Evil Team 45
3. Diversion 27
4. Wildfire 26
5. NA Blackfalcons 23
6. Ferrari Racing 11
7. Mefisto 9
8. Sonett 7
9. Skoki Racing 6
10. Turtles Ninja 3
11. Тракия -1
0

#4 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 04 April 2006 - 08:41

III кръг

Писта: Красна поляна, права посока
Рекорди
Квалификация:
Васил Гълъбов (Evil Team) 1:04.133
Състезание:
Георги Димитров (Shnur Racing) 1:02.760

11.03.2006
Пол Позиция: Михаил Ангелов (NA Blackfalcons) -1:03.450 (рекорд) (- 0.683)
НБО: -

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
1. Михаил Ангелов 30
2. Руско Василев 25 (-5 т. наказание)
3. Васил Гълъбов 22
4. Николай Димитров 20
5. Георги Димитров 18
6. Чавдар Варийски 16
7. Красимир Цолов 14

Втора гонка:
8. Илиян Димитров 13
9. Любомир Патрашков 12 (-5 т. наказание)
10. Мартин Райчев 11
11. Иван Толев 10 (-1 т. наказание)
12. Григор Танев 9
13. Борис Барболов 8
14. Петко Петров 7
15. Емил Владимиров 6

Трета гонка:
16. Полина Тахова 5
17. Георги Тахов 4 (-6 т. наказание)
18. Иван Иванов 3
19. Христо Петров 2
20. Борислава Кръстева 1
21. Христо Стилянов 0 -1 обиколка (-6 т. наказание)

Некласирани
22. Илиян Наумов - дисквалифициран

Стартова решетка
1. Михаил Ангелов (NA Blackfalcons) 01:03.450
2. Васил Гълъбов (Evil Team) 01:04.470 (+ 1.020)
3. Руско Василев (Mefisto) 01:04.570 (+ 1.120)
4. Илиян Наумов (Kamikadze) 01:04.810 (+ 1.360)
5. Георги Димитров (NA Blackfalcons) 01:04.850 (+ 1.400)
6. Красимир Цолов (Evil Team) 01:04.850 (+ 1.400)
7. Николай Димитров (SVSBFMB) 01:05.170 (+ 1.720)
8. Чавдар Варийски (Wildfire) 01:05.190 (+ 1.740)
9. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 01:05.690 (+ 2.240)
10. Мартин Райчев (Kamikadze) 01:05.850 (+ 2.400)
11. Емил Владимиров (Shnur Racing) 01:05.890 (+ 2.440)
12. Григор Танев (Diversion) 01:06.040 (+ 2.590)
13. Иван Толев (Wildfire) 01:06.060 (+ 2.610)
14. Илиян Димитров (Wildfire) 01:06.200 (+ 2.750)
15. Любомир Патрашков (Skoki Racing) 01:06.350 (+ 2.900)
16. Петко Петров (Diversion) 01:06.580 (+ 3.130)
17. Полина Тахова (Kamikadze) 01:06.670 (+ 3.220)
18. Христо Стилянов (WRC Team) 01:06.940 (+ 3.490)
19. Георги Тахов (Mefisto) 01:07.000 (+ 3.550)
20. Иван Иванов (Diversion) 01:07.430 (+ 3.980)
21. Христо Петров (Raiders) 01:08.340 (+ 4.890)
22. Борислава Кръстева (Sonett) 01:09.360 (+ 5.910)

Наказания
1. Руско Василев -5 т. за скъсяване на пистата по време на прибиращата обиколка.
2. Иван Толев -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.
3. Любомир Патрашков -5 т. за непозволена блокираща маневра срещу Иван Толев в завой №2.
4. Георги Тахов -1 т. за изпреварване на Полина Тахова в прибиращата обиколка; -5 т. за скъсяване на пистата по време на прибиращата обиколка
5. Христо Стиляноев - 1т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение. -5 т. за скъсяване на пистата по време на прибиращата обиколка.
6. Илиян Наумов - дисквалификаця за неправомерно бърникане по карта след приключен оглед на техническата комисия преди старта.

Класиране III кръг

Пилоти:
1. Михаил Ангелов 30
2. Васил Гълъбов 22
3. Руско Василев 20
4. Николай Димитров 20
5. Георги Димитров 18
6. Чавдар Варийски 16
7. Красимир Цолов 14
8. Илиян Димитров 13
9. Мартин Райчев 11
10. Иван Толев 9
11. Григор Танев 9
12. Борис Барболов 8
13. Любомир Патрашков 7
14. Петко Петров 7
15. Емил Владимиров 6
16. Полина Тахова 5
17. Иван Иванов 3
18. Христо Петров 2
19. Борислава Кръстева 1
20. Георги Тахов -2
21. Христо Стилянов -6

Отбори:
1. NA Blackfalcons 48
2. Evil Team 36
3. Wildfire 29
4. SVSBFMB 20
5. Mefisto 18
6. Kamikadze 16
= Diversion 16
7. Skoki Racing 7
8. Shnur Racing 6
9. Raiders 2
10. Sonett 1
11. WRC Team -6
0

#5 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 26 April 2006 - 10:31

IV кръг

Писта: Бенковски, обратна посока
Рекорди
Квалификация:
-
Състезание:
-

11.03.2006
Пол Позиция: Руско Василев (Mefisto) -0:52.150 (рекорд) (-)
НБО: -

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
1. Руско Василев 30
2. Николай Димитров 25
3. Илиян Наумов 22
4. Иван Толев 20 (-1 т. наказание)
5. Георги Димитров 18
6. Любомир Патрашков 16
7. Васил Гълъбов 14

Втора гонка:
8. Полина Тахова 13
9. Мартин Райчев 12
10. Михаил Ангелов 11
11. Чавдар Варийски 10
12. Георги Тахов 9
13. Красимир Цолов 8
14. Христо Стилянов 7 (-1 т. наказание)

Трета гонка:
15. Емил Владимиров 6
16. Борис Барболов 5
17. Петко Петров 4
18. Пламен Чернев 3
19. Илиян Димитров 2
20. Александър Чиликов 1 (-1 т. наказание)
21. Мони Момчев 0

Четвърта гонка:
22. Кристиян Сергеев 0 (-1 т. наказание)
23. Христо Петров 0 (DNF 17 об.)
24. Борислава Кръстева 0 (DNF 12 об.)

Пета гонка:
25. Биляна Вандова 0 (-1 т. наказание)
26. Захари Петков 0
27. Красимир Николов 0 (-2 т. наказание)

Некласирани
28. Гено Генов - DNF 0 об.
29. Асен Муков - дисквалифициран (-1 т. наказание)
30. Александър Мачолов - дисквалифициран

Стартова решетка
1. Руско Василев (Mefisto) 00:52.150
2. Николай Димитров (SVSBFMB) 00:52.680 (+ 0.530)
3. Георги Димитров (NA Blackfalcons) 00:53.000 (+ 0.850)
4. Васил Гълъбов (Evil Team) 00:53.240 (+ 1.090)
5. Иван Толев (Wildfire) 00:53.350 (+ 1.200)
6. Илиян Наумов (Kamikadze) 00:53.410 (+ 1.260)
7. Любомир Патрашков (Skoki Racing) 00:53.460 (+ 1.310)
8. Полина Тахова (Kamikadze) 00:53.560 (+ 1.410)
9. Христо Стилянов (WRC Team) 00:53.630 (+ 1.480)
10. Михаил Ангелов (NA Blackfalcons) накзание
11. Мартин Райчев (Kamikadze) 00:53.750 (+ 1.600)
12. Красимир Цолов (Evil Team) 00:54.080 (+ 1.930)
13. Георги Тахов (Mefisto) 00:54.180 (+ 2.030)
14. Чавдар Варийски (Wildfire) 00:54.180 (+ 2.030)
15. Емил Владимиров (Shnur Racing) 00:54.650 (+ 2.500)
16. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 00:54.870 (+ 2.720)
17. Петко Петров (Diversion) 00:55.080 (+ 2.930)
18. Мони Момчев (Digisound) 00:55.240 (+ 3.090)
19. Пламен Чернев (Digisound) 00:55.370 (+ 3.220)
20. Илиян Димитров (Wildfire) 00:55.380 (+ 3.230)
21. Александър Чиликов (Raiders) 00:55.480 (+ 3.330)
22. Христо Петров (Raiders) 00:55.480 (+ 3.330)
23. Асен Муков (Raiders) 00:56.140 (+ 3.990)
24. Кристиян Сергеев (Street Force 3) 00:56.250 (+ 4.100)
25. Александър Мачолов (Street Force 1) 00:56.470 (+ 4.320)
26. Борислава Кръстева (Sonett) 00:56.890 (+ 4.740)
27. Захари Петков (Street Force 2) 00:57.010 (+ 4.860)
28. Биляна Вандова (Skoki Racing) 00:57.780 (+ 5.630)
29. Гено Генов (Shnur Racing) 01:04.350 (+ 12.200)
30. Красимир Николов (Street Force 3) 01:06.070 (+ 13.920)

Наказания
1. Христо Стилянов -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.
2. Александър Чиликов -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.
3. Кристиян Сергеев -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.
4. Красимир Николов -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение. -1т. за изпреварване в прибиращата обиколка.
5. Асен Муков -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.
6. Иван Толев -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.
7. Биляна Вандова -1 т. за екип, неотговарящ на правилата. Последно предупреждение.

Класиране IV кръг

Пилоти:
1. Руско Василев 30
2. Николай Димитров 25
3. Илиян Наумов 22
4. Иван Толев 19
5. Георги Димитров 18
6. Любомир Патрашков 16
7. Васил Гълъбов 14
8. Полина Тахова 13
9. Мартин Райчев 12
10. Михаил Ангелов 11
11. Чавдар Варийски 10
12. Георги Тахов 9
13. Красимир Цолов 8
14. Христо Стилянов 6
15. Емил Владимиров 6
16. Борис Барболов 5
17. Петко Петров 4
18. Пламен Чернев 3
19. Илиян Димитров 2
20. Александър Чиликов 0
21. Мони Момчев 0
22. Захари Петков 0
23. Кристиян Сергеев -1
24. Биляна Вандова -1
25. Красимир Николов -2

Отбори:
1. Mefisto 39
2. Kamikadze 35
3. Wildfire 29
4. NA Blackfalcons 29
5. SVSBFMB 25
6. Evil Team 22
7. Skoki Racing 15
8. WRC Team 6
9. Shnur Racing 6
10. Diversion 4
11. Digisound 3
12. Raiders 0
13. StreetForce 3 -3
0

#6 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 08 May 2006 - 10:03

V кръг

Писта: Дунев, права посока

НУЛИРАН

This post has been edited by Ayrton: 09 May 2006 - 11:28

0

#7 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 15 May 2006 - 10:39

VI кръг

Писта: Хасково, обратна посока
Рекорди
Квалификация:
Красимир Цолов (BKArt) 0:59.915
Състезание:
-

11.03.2006
Пол Позиция: Васил Гълъбов (Evil Team) -0:57.115 (рекорд) (-2.800)
НБО: -

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
Първи манш
1. Георги Димитров 8
2. Васил Гълъбов 7
3. Илиян Наумов 6
4. Красимир Цолов 5
5. Борис Барболов 4
6. Николай Димитров 3
7. Илиян Димитров 2
8. Полина Тахова 1
9. Иван Толев 0

Втори манш
1. Красимир Цолов 12
2. Борис Барболов 10.5
3. Иван Толев 9
4. Николай Димитров 7.5
5. Полина Тахова 6
6. Илиян Димитров 4.5
7. Илиян Наумов 3
8. Васил Гълъбов 1.5
9. Георги Димитров 0

Класиране
1. Красимир Цолов 17
2. Борис Барболов 14.5
3. Николай Димитров 10.5
4. Илиян Наумов 9
5. Иван Толев 9
6. Васил Гълъбов 8.5
7. Георги Димитров 8
8. Полина Тахова 7
9. Илиян Димитров 4.5

Втора гонка:
Първи манш
1. Чавдар Варийски 8
2. Георги Тахов 7
3. Емил Владимиров 6
4. Мартин Райчев 5
5. Петко Петров 4
6. Теодор Гергов 3
7. Гено Генов 2
8. Андрей Илиев 1
9. Борислава Кръстева 0

Втори манш
1. Петко Петров 12
2. Емил Владимиров 10.5
3. Андрей Илиев 9
4. Борислава Кръстева 7.5
5. Мартин Райчев 6
6. Чавдар Варийски 4.5
7. Теодор Гергов 3
8. Георги Тахов 1.5
9. Гено Генов 0

Класиране
1. Емил Владимиров 16.5
2. Петко Петров 16
3. Чавдар Варийски 12.5
4. Мартин Райчев11
5. Андрей Илиев 10
6. Георги Тахов 8.5
7. Борислава Кръстева 7.5
8. Теодор Гергов 6
9. Гено Генов 2

Стартова решетка
1. Васил Гълъбов (Evil Team) 00:57.115 (-)
2. Николай Димитров (SVSBFMB) 00:57.375 (+ 0.260)
3. Илиян Наумов (Kamikadze) 00:57.566 (+ 0.451)
4. Полина Тахова (Kamikadze) 00:57.662 (+ 0.547)
5. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 00:57.728 (+ 0.613)
6. Илиян Димитров (Wildfire) 00:57.853 (+ 0.738)
7. Красимир Цолов (Evil Team) 00:57.953 (+ 0.838)
8. Иван Толев (Wildfire) 00:57.965 (+ 0.850)
9. Георги Димитров (NA Blackfalcons) 00:58.089 (+ 0.974)
10. Чавдар Варийски (Wildfire) 00:58.311 (+ 1.196)
11. Андрей Илиев (Sonett) 00:58.976 (+ 1.861)
12. Георги Тахов (Mefisto) 00:59.061 (+ 1.946)
13. Петко Петров (Diversion) 00:59.109 (+ 1.994)
14. Мартин Райчев (Kamikadze) 00:59.127 (+ 2.012)
15. Емил Владимиров (Shnur Racing) 01:00.269 (+ 3.154)
16. Теодор Гергов (Curved Line) 01:00.687 (+ 3.572)
17. Борислава Кръстева (Sonett) 01:01.007 (+ 3.892)
18. Гено Генов (Shnur Racing) 01:01.178 (+ 4.063)

Наказания
-

Класиране VI кръг

Пилоти:
1. Красимир Цолов 30
2. Борис Барболов 25
3. Николай Димитров 22
4. Илиян Наумов 20
5. Иван Толев 18
6. Васил Гълъбов 16
7. Георги Димитров 14
8. Полина Тахова 13
9. Илиян Димитров12
10. Емил Владимиров 11
11. Петко Петров 10
12. Чавдар Варийски 9
13. Мартин Райчев 8
14. Андрей Илиев 7
15. Георги Тахов 6
16. Борислава Кръстева 5
17. Теодор Гергов 4
18. Гено Генов 3

Отбори:
1. Evil Team 46
2. NA Blackfalcons 39
3. Kamikadze 33
4. Wildfire 30
5. SVSBFMB 22
6. Shnur Racing 14
7. Sonett 12
8. Diversion 10
9. Mefisto 6
10. Curved Line 4
0

#8 Потребителят е офлайн   KOBRETI Икона

  • 60; 89,6
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Комисари
  • Мнения: 10240
  • Регистриран: 13-Mar 03
  • Пол:Male
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 27 May 2006 - 19:58

VII кръг

Писта: Благоевград, права посока
Рекорди
Квалификация:
Михаил Ангелов (NewAge Racers) 0:54.580
Състезание:
-

27.05.2006
Пол Позиция: Илиян Наумов (Kamikadze) -0:53.670 (рекорд) (-0.910)
НБО: -

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
Първи манш
1. Илиян Наумов 6
2. Красимир Цолов 5
3. Николай Димитров 4
4. Борис Барболов 3
5. Илиян Димитров 2
6. Чавдар Варийски 1
7. Георги Димитров 0

Втори манш
1. Илиян Наумов 6
2. Илиян Димитров 5
3. Чавдар Варийски 4
4. Георги Димитров 3
5. Николай Димитров 2
6. Красимир Цолов 1
7. Борис Барболов 0

Класиране
1. Илиян Наумов 12
2. Илиян Димитров 7
3. Красимир Цолов 6
4. Николай Димитров 6
5. Чавдар Варийски 5
4. Георги Димитров 3
7. Борис Барболов 3

Втора гонка:
Първи манш
1. Георги Тахов 6
2. Полина Тахова 5
3. Борислава Кръстева 4

Втори манш
1. Полина Тахова 6
2. Георги Тахов 5
3. Борислава Кръстева 4

Класиране
1. Полина Тахова 11
2. Георги Тахов 11
3. Борислава Кръстева 8

Стартова решетка
1. Илиян Наумов (Kamikadze) 00:53.670 (-)
2. Георги Димитров (NA Blackfalcons) 00:53.900 (+ 0.230)
3. Красимир Цолов (Evil Team) 00:54.190 (+ 0.520)
4. Илиян Димитров (Wildfire) 00:54.190 (+ 0.520)
5. Николай Димитров (SVSBFMB) 00:54.330 (+ 0.660)
6. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 00:54.420 (+ 0.750)
7. Чавдар Варийски (Wildfire) 00:54.440 (+ 0.770)
8. Георги Тахов (Mefisto) 00:54.790 (+ 1.120)
9. Полина Тахова (Kamikadze) 00:54.860 (+ 1.190)
10. Борислава Кръстева (Sonett) 00:55.950 (+ 2.280)

Наказания
-

Класиране VII кръг

Пилоти:
1. Илиян Наумов 30
2. Илиян Димитров 25
3. Красимир Цолов 22
4. Николай Димитров 20
5. Чавдар Варийски 18
4. Георги Димитров 16
7. Борис Барболов 14
8. Полина Тахова 13
9. Георги Тахов 12
10. Борислава Кръстева 11


Отбори:
1. Kamikadze 43
2. Wildfire 43
3. NA Blackfalcons 30
4. Evil Team 22
5. SVSBFMB 20
6. Mefisto 12
7. Sonett 11
0

#9 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 27 June 2006 - 15:53

VIII кръг

Писта: Красна поляна, права посока
ЕНДУРО

Класиране:
1. Kamikadze 55
2. Evil Team 38
3. NA Blackfalcons 27
4. Mefisto 21
5. Wildfire 15
6. Diversion 9
7. Sonett 3
8. VRC 0
9. SVSBFMB 0
10. Skoki 0

This post has been edited by Ayrton: 27 June 2006 - 15:54

0

#10 Потребителят е офлайн   Ayrton Икона

  • Вицешампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2892
  • Регистриран: 11-Apr 05
  • Град:Sofia
  • Отбор:Без отбор

Posted 30 June 2006 - 10:44

IX кръг

Писта: Бенковски, права посока
Рекорди
Квалификация:
Илиян Наумов (NewAge Racers) 0:48.860
Състезание:
-

24.06.2006
Пол Позиция: Илиян Наумов (Kamikadze) -0:49.060 (+0.200)
НБО: -

Класиране:
Пилоти:
Първа гонка:
Първи манш
1. Илиян Наумов 7
2. Николай Димитров6
3. Мартин Райчев 5
4. Борис Барболов 4
5. Чавдар Варийски 3
6. Красимир Цолов 2
7. Илиян Димитров 1

Втори манш
1. Илиян Наумов 7
2. Чавдар Варийски 6
3. Николай Димитров 5
4. Красимир Цолов 4
5. Мартин Райчев 3
6. Илиян Димитров 2
7. Борис Барболов 1

Класиране
1. Илиян Наумов 14
2. Николай Димитров 11
3. Чавдар Варийски 9
4. Мартин Райчев 8
5. Красимир Цолов 6
6. Борис Барболов 5
7. Илиян Димитров 3

Георги Димитров DSQ


Втора гонка:
Първи манш
1. Любомир Патрашков 7
2. Руско Василев 6
3. Михаил Ангелов 5
4. Георги Тахов 4
5. Андрей Илиев 3
6. Красимир Минкин 2
7. Петко Петров 1
8. Кристина Василева 0

Втори манш
1. Руско Василев 7
2. Любомир Патрашков 6
3. Георги Тахов 5
4. Петко Петров 4
5. Кристина Василева 3
6. Михаил Ангелов 2
7. Андрей Илиев 1
8. Красимир Минкин 0

Класиране
1. Любомир Патрашков 13
2. Руско Василев 13
3. Георги Тахов 9
4. Михаил Ангелов 7
5. Петко Петров 5
6. Андрей Илиев 4
7. Кристина Василева 3
8. Красимир Минкин 2

Трета гонка:
Първи манш
1. Емил Владимиров 7
2. Борислава Кръстева 6
3. Владимир Павлов 5
4. Гено Генов 4

Втори манш
1. Борислава Кръстева 6
2. Емил Владимиров 7
3. Владимир Павлов 5
4. Гено Генов 4

Класиране
1. Емил Владимиров 13
2. Борислава Кръстева 13
3. Владимир Павлов 10
4. Гено Генов 8

Стартова решетка
1. Илиян Наумов (Kamikadze) 00:49.060 (-)
2. Николай Димитров (SVSBFMB) 00:49.110 (+ 0.050)
3. Мартин Райчев (Kamikadze) 00:49.150 (+ 0.090)
4. Красимир Цолов (Evil Team) 00:49.220 (+ 0.160)
5. Георги Димитров (NA Blackfalcons) 00:49.220 (+ 0.160)
6. Чавдар Варийски (Wildfire) 00:49.300 (+ 0.240)
7. Борис Барболов (NA Blackfalcons) 00:49.400 (+ 0.340)
8. Илиян Димитров (Wildfire) 00:49.400 (+ 0.340)
9. Любомир Патрашков (Mefisto) 00:49.540 (+ 0.480)
10. Андрей Илиев (Sonett) 00:49.550 (+ 0.490)
11. Руско Василев (Mefisto) 00:49.750 (+ 0.690)
12. Красимир Минкин (Барбароните) 00:49.800 (+ 0.740)
13. Михаил Ангелов (NA Blackfalcons) 00:49.960 (+ 0.900)
14. Георги Тахов (Mefisto) 00:50.140 (+ 1.080)
15. Кристина Василева (WRC) 00:50.500 (+ 1.440)
16. Петко Петров (Diversion) 00:50.650 (+ 1.590)
17. Емил Владимиров (Shnur) 00:51.100 (+ 2.040)
18. Владимир Павлов (Барбароните) 00:52.000 (+ 2.940)
19. Гено Генов (Shnur) 00:53.050 (+ 3.990)
20. Борислава Кръстева (Sonett) 00:54.300 (+ 5.240)

Наказания
1. Георги Димитров - дисквалифициран

Класиране IX кръг

Пилоти:
1. Илиян Наумов 30
2. Николай Димитров 25
3. Чавдар Варийски 22
4. Мартин Райчев 20
5. Красимир Цолов 18
6. Борис Барболов 16
7. Илиян Димитров 14
8. Любомир Патрашков 13
9. Руско Василев 12
10. Георги Тахов 11
11. Михаил Ангелов 10
12. Петко Петров 9
13. Андрей Илиев 8
14. Кристина Василева 7
15. Красимир Минкин 6
16. Емил Владимиров 5
17. Борислава Кръстева 4
18. Владимир Павлов 3
19. Гено Генов 2

Отбори:
1. Kamikadze 50
2. Wildfire 36
3. NA Blackfalcons 26
4. SVSBFMB 25
5. Mefisto 25
6. Evil Team 18
7. Sonett 12
8. Diversion 9
9. Барбароните 9
10. WRC 7
11. Shnur 7
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:


  • 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked



1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users