Club S1 Форуми: McLaren-Honda MCL32 - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 109 Стр. +
  • « Първа
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

McLaren-Honda MCL32 Rate Topic: -----

#581 Потребителят е офлайн   някой си Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 12-Dec 14
  • Отбор:Без отбор

Posted 13 June 2017 - 23:21

Ако има и най-малка сериозна възможност за такава смяна на двигателните системи, Хонда моментално ще прекъснат близките си отношения с Макларън, както навремето и Мерцедес го направиха след като се разбра, че отиват при Хонда. Според мен целия този цирк се разиграва не случайно след решението за Заубер. Би било глупаво да тичат при Мерцедес, където дори не се знае колко добре ще са приети, но от друга страна трябва да си осигурят привилегированото място и да са сигурни, че са първия отбор, а не Заубер. Затова и притискат Хонда. Не знам обаче това, което правят дали е разумно. Както вече казах, напомнят ми РедБул с тези истерии от една седмица насам.

Преглед на мнениетоSgt. Hugo Stiglitz написа на 13 June 2017 - 23:09:

1. От къде я взе тази телеметрия ?
2. Кои прави, на всички прави ли губят точно 3 десети. До колко тази загуба е повлияна от излизането от завоя преди правата ?
Кой ги изчисли тези 3 десети, ти, Бай Хуй, някой форумен чикиджия или и тримата ?
3. За коя писта говориш ? Може би не знаеш ? Какви са били настроийките за конкретната писта на макларъна и на мерцедеса ? Това със сигурност не знаеш тъпако, а се осмеляваш да наричаш тъпаци други хора !!!!
С колко е била по-висока скороста на Макларън и как по-точно изчисли, че тази разлика е равна точно на 10 килограма ? И не ми обяснявай тука ти за училищната физика, че тя няма никава работа в материята която ни сервираш, материя с толкова неизвестни !
А проблема с рухването всички го знаят, не е от вчера .
4. Не е възможна единствени ако !!!!!! Има много възможни причини за по-висока скорост в края на дадена отсечка. Затова ти зададох въпроса за настройките.
5. Това са пълни глупости ....
>>> www.fia.com/file/58037/download?token=YetNTi2s

>>> www.fia.com/file/58115/download?token=vxqZN2_h

6. Хайде стига с тези акота бе ...... целия се омаза в лайна от тях ......
7. Ммм не, защото са некадърни.
8. Защо да си гълтат/гълтаме граматиката. Ако я съкратят наполовина или цялата, това ще означава, че са сисвършили работата,това което до този момент те не правят .....

Тинтири-минтири ......... пак свободни съчинения ..... кой ? ....... ти, Бай Хуй, някой форумен чикиджия или и тримата ?

1. От къде знаеш, че тези стойности са верни, това пак са форумни съчинения
2. Какво съпоставяш бе пич ? Ябълки ? Круши ? Ако съпоставяш мощност, каква е била мощноста на Мерцедес през третата им година ? За първата според теб е 780 к.с.
И още нещо, надежноста е част от технологичната гледна точка.

1. Хората не са неграмотни бе, просто се чудят от къде ги вадиш всички тези измислени твърдения и стойности .
2. Стандартни калкулатори базирани на измислени стойности.
3. Възможно е да мига на парцали не защото не те е разбрал, а защото толкова рядко тъпо същество не се среща често.
4. Относителното сравнение е съвкупност от глупости, които под лоното на физиката ти се опитваш за пробуташ като факти.
5. Вместо да запълваш чужди дупки, запълни дупката в главата си, че е празна, дори и бръмбарите са избягали.

Ти очакваш ли някакъв разумен отговор на собствените си излияния или онанираш заради собственото си его? Имаш Гугъл, търси, ограмоти се. Аре плувай.
0

#582 Потребителят е офлайн   Sgt. Hugo Stiglitz Икона

• .
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 19-Mar 03
  • Отбор:McLaren

Posted 13 June 2017 - 23:46

Преглед на мнениетонякой си написа на 13 June 2017 - 23:21:

Ти очакваш ли някакъв разумен отговор

От тебе нищо разумно не очаквам. Аз отговор не търся, защото го знам. Тебе проверявам, докъде може да стигнеш затъвайки в собствените си лайна.

............онанираш заради собственото си его ?

Онаниращият върхо егото си си ти. Аз не раздавам уроци по "ни в клин, ни в ръкав-физика" без никой да ми е искал.

Имаш Гугъл, търси, ограмоти се.

Ти с гугъл ли се ограмотяваш ...... аха разбирам .....

Аре плувай.

Нема да плувам, ще плюя, за да има къде да плуваш ти.
0

#583 Потребителят е офлайн   old school Икона

• Първи пилот
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 12-Apr 04

Posted 14 June 2017 - 03:46

Слуховете вървят вече: http://www.dailymail...h-Mercedes.html
0

#584 Потребителят е офлайн   някой си Икона

• Първи пилот
  • Преглед на галерията

Posted 14 June 2017 - 06:18

Преглед на мнениетоSgt. Hugo Stiglitz написа на 13 June 2017 - 23:46:

От тебе нищо разумно не очаквам. Аз отговор не търся ...

Ти с гугъл ли се ограмотяваш ...... аха разбирам .....

Нема да плувам, ще плюя, за да има къде да плуваш ти.

Виждам, че не търсиш. Ти да не би да очакваш Хаесегава лично да ти докладва как стоят нещата - или търсиш трохичка по трохичка с гугъл и се опитваш да сглобиш някаква идея какво реално става, или се давиш в собствените си плюнки.
0

#585 Потребителят е офлайн   McL Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 29-Mar 15

Posted 14 June 2017 - 07:06

Преглед на мнениетоold school написа на 14 June 2017 - 03:46:

Слуховете вървят вече: http://www.dailymail...h-Mercedes.html

Не мисля ,че и това ще е правилното решение за нас. Все пак Ферари са много близко ,ние къде ще бъдем е въпроса. Отново след Ферари и Мерцедес ,а не мисля че не устройва.
0

#586 Потребителят е офлайн   някой си Икона

• Първи пилот
  • Преглед на галерията

Posted 14 June 2017 - 08:17

Преглед на мнениетоMcL написа на 14 June 2017 - 07:06:

Не мисля ,че и това ще е правилното решение за нас. Все пак Ферари са много близко ,ние къде ще бъдем е въпроса. Отново след Ферари и Мерцедес ,а не мисля че не устройва.

Оставете ги Дейли Мейл - оставаше те да са източник на някаква информация. ББС говорят съвсем други неща и доста по-реалистично звучащи. Да не забравяме, че срокът за заявка с кои двигатели ще се кара следващия сезон мина преди месец и оттук нататък за да има промяна трябва съгласието на ВСИЧКИ производители и клиентски отбори, включително и Хонда. Аз не виждам как Хонда ще се съгласят да правят развойна дейност с Макларън до края на сезона, ако последните се втурнат към Мерцедес. Просто няма как да стане. Да не говорим, че ще зейне една голяма дупка в бюджета, а самият Алонсо ще трябва да кара без пари за да диша изгорелите газове на Хамилтън. Ако Хонда не успеят да вдигнат мощността, най-вероятно според мен Алонсо ще отиде в Инди. Според мен в момента ръководството на Макларън правят големи глупости и се вижда липсата на Рон. Булие се опитва да замазва положението, но изглежда арабите и американците въобще не са в час.

Иначе в японските медии се е появила информация, че ъпдейтът ще бъде направен в Баку за да се използва и без това неизбежното наказание на Алонсо, пък и след като нямат корелация между стенда и състезанията, по-добре да тестват директно на пистата. Колко е голям и сериозен ъпдейта също не казват - някъде между версия 2.1 и 3.0, каквото и да означава това. Най-вероятното трябва да се подготвим за още отпадания докато всичко се оправи, но дано това да стане след лятната пауза.

0

#587 Потребителят е офлайн   McL Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 29-Mar 15

Posted 14 June 2017 - 12:29

Като чета последните изказвания на Браун и Булие ,все повече се убеждавам, че догодина няма да сме с Хонда. Остава въпроса с кой производител.
0

#588 Потребителят е офлайн   BateD Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Oct 06

Posted 14 June 2017 - 13:32

Според SKY, решението за раздяла на Макларън с Хонда е взето.
Източник
0

#589 Потребителят е офлайн   jamc Икона

• палячо
  • Регистриран: 10-May 13

Posted 14 June 2017 - 14:29

Преглед на мнениетоBateD написа на 14 June 2017 - 13:32:

Според SKY, решението за раздяла на Макларън с Хонда е взето.
Източник

Недей така споделя, че сигурно и Скай не са читав източник на информация като дейли мейл.
1

#590 Потребителят е офлайн   First lady Икона

• Time wounds all heels.
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 18-Apr 07

Posted 14 June 2017 - 14:34

Преглед на мнениетонякой си написа на 14 June 2017 - 08:17:

Оставете ги Дейли Мейл - оставаше те да са източник на някаква информация. ББС говорят съвсем други неща и доста по-реалистично звучащи. Да не забравяме, че срокът за заявка с кои двигатели ще се кара следващия сезон мина преди месец и оттук нататък за да има промяна трябва съгласието на ВСИЧКИ производители и клиентски отбори, включително и Хонда. Аз не виждам как Хонда ще се съгласят да правят развойна дейност с Макларън до края на сезона, ако последните се втурнат към Мерцедес. Просто няма как да стане. Да не говорим, че ще зейне една голяма дупка в бюджета, а самият Алонсо ще трябва да кара без пари за да диша изгорелите газове на Хамилтън. Ако Хонда не успеят да вдигнат мощността, най-вероятно според мен Алонсо ще отиде в Инди. Според мен в момента ръководството на Макларън правят големи глупости и се вижда липсата на Рон. Булие се опитва да замазва положението, но изглежда арабите и американците въобще не са в час.

Иначе в японските медии се е появила информация, че ъпдейтът ще бъде направен в Баку за да се използва и без това неизбежното наказание на Алонсо, пък и след като нямат корелация между стенда и състезанията, по-добре да тестват директно на пистата. Колко е голям и сериозен ъпдейта също не казват - някъде между версия 2.1 и 3.0, каквото и да означава това. Най-вероятното трябва да се подготвим за още отпадания докато всичко се оправи, но дано това да стане след лятната пауза.

Единственият апдейт, който искам да направят, е да скъсат договорите си с Макларън и Заубер.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 109 Стр. +
  • « Първа
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • Последна »
  • You cannot start a new topic