Club S1 Форуми: ГП на Италия - състезание - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 11 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГП на Италия - състезание Rate Topic: -----

#21 Потребителят е офлайн   baitoz Икона

• Race Team Manager
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 05-Sep 06
  • Интереси:Hardware and PC repair
  • Отбор:Williams

Posted 03 September 2018 - 07:02

Добро състезание се получи. Наказания, дисквалификации, гръмнал двигател и не на последно място Ферари го направиха такова (сигурно заради публиката?). Няма да коментирам пилотския състав и издънките на отбора на кончетата (защото очаквам колегата RedHorse да ми опонира ;)/>/>). Много добро представяне на Мерцедес на пистата и тактически - хвърлиха въдицата и червените се хванаха тъкмо два пъти. Прихванали са мурафетите на Ферари от ерата Шумахер - Жан Тод. Лошо няма, но пък убива интереса на малкото останали истински фенове. Ботас отново ми затвърди мнението още от Уилямс като най-добър дефендър - перфектен втори пилот. Така, че Хамилтън и Мерцедес контролират нещата и ще е много трудно на Ферари предвид лабилната психика на "първия" си пилот да направят нещо до края.
1

#22 Потребителят е офлайн   mertol Икона

• Вицешампион
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 05-Nov 05
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 03 September 2018 - 08:22

Единствената издънка на Ферари е, че не са обяснили на Кими колко е некадърен и да си знае мястото.
1

#23 Потребителят е офлайн   lampard Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 01-Sep 04
  • Град:Sofia

Posted 03 September 2018 - 08:30

Като ви слушам тука половината много ги разбирате и се чудя що на вас не ви плащат да карате а някакви бозави,немци и цигани печелят. :D/>/> а такива таланти имаме!

This post has been edited by lampard: 03 September 2018 - 08:30

2

#24 Потребителят е офлайн   Dr_Mengele Икона

• Втори пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 06-Mar 03

Posted 03 September 2018 - 09:30

Някъде във фейса го видях - "Кими е перфектният трети пилот на Мерцедес" - кратко и ясно...

Ронин, нищо не ти разбирам от брътвежите...нещо някой гълтал, па плюл после... Явно е от скумрийката, тоя белия прах дето си я поръсил не е било сол...

По едно време бозавото беше с 30 сек. пред Фетел, а завърши на по-малко от 8 пред него накрая...и Фетел караше с очукано Ферари и през цялото време в трафик, ама гумите му устискаха...а на дървения философ "Оставете ме на мира, знам какво правя" трябваше от бокса да му обясняват, да не се катери постоянно по бордюрите... Както казваше Румен Петков за Станишев - Няма избори, които да не може да загуби - така и бозата от 6 стинки няма състезание, което да не може да окендза... Не, че Фетел е особен критерий, ама да се цупите, че дебила е втори пилот е абсурдно...

Иначе си го тачете и уважавайте все повече...само ми споделете причината за това:

- защото е не само кучката на Фетел, ами на целия падок;

- защото има договор за кучка

- и за двете

М?

1

#25 Потребителят е офлайн   Ronin* Икона

• , Kimi & Rosberg Fan
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 24-Aug 07
  • Отбор:Без отбор

Posted 03 September 2018 - 11:42

Преглед на мнениетоDr_Mengele написа на 03 September 2018 - 09:30:

Някъде във фейса го видях - "Кими е перфектният трети пилот на Мерцедес" - кратко и ясно...

Ронин, нищо не ти разбирам от брътвежите...нещо някой гълтал, па плюл после... Явно е от скумрийката, тоя белия прах дето си я поръсил не е било сол...

По едно време бозавото беше с 30 сек. пред Фетел, а завърши на по-малко от 8 пред него накрая...и Фетел караше с очукано Ферари и през цялото време в трафик, ама гумите му устискаха...а на дървения философ "Оставете ме на мира, знам какво правя" трябваше от бокса да му обясняват, да не се катери постоянно по бордюрите... Както казваше Румен Петков за Станишев - Няма избори, които да не може да загуби - така и бозата от 6 стинки няма състезание, което да не може да окендза... Не, че Фетел е особен критерий, ама да се цупите, че дебила е втори пилот е абсурдно...

Иначе си го тачете и уважавайте все повече...само ми споделете причината за това:

- защото е не само кучката на Фетел, ами на целия падок;

- защото има договор за кучка

- и за двете

М?

Ей така най-много те харесвам - разпенен като памплонски бик
Нищо няма да ти обяснявам, освен ако сам не пожелая. Обяснявал съм достатъчно.
И не завиждай за белия прах - който може си го позволява. На теб това какво ти пречи?https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Както казва лампард преди мен - балъци като вас трудно се намрат - "стреляте" се тук с такива като мен, а не отидете в падока да печелите онова, което печелят негативи, бозави и др! Пфуhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
От страх е, знам, защото за нищо друго не ви бива, освен да бръщолевите неща, от които грам не разбирате.

This post has been edited by Ronin*: 03 September 2018 - 11:43

0

#26 Потребителят е офлайн   lampard Икона

• Първи пилот

Posted 03 September 2018 - 13:31

Прости факти...Грешката на Феррари беше с ранния бокс..така наречения от вас Бозав успя да отвори разлика от 5сек.,които при липсата на Ботас щяха да са напълно достатъчни за победа.Не разбрах къде сгреши Кими?Просто Мерецедес си подредиха стратегията в хода на състезанието чрез жертвата Ботас.
0

#27 Потребителят е офлайн   mertol Икона

• Вицешампион
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 05-Nov 05

Posted 03 September 2018 - 13:40

Прости факти... Ботас също беше с много стари гуми но бозавия не можа да го мине.

This post has been edited by mertol: 03 September 2018 - 14:33

2

#28 Потребителят е офлайн   КОЛЧО Икона

• UNFUCK FORMULA 1
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Регистриран: 13-Mar 09
  • Град:N/A
  • Интереси:N/A
  • Отбор:McLaren

Posted 03 September 2018 - 13:58

Преглед на мнениетоDr_Mengele написа на 02 September 2018 - 20:06:

Мдааа, каквато и кола да направим, без шофьори не става...Фетел се самоубива, бозавия убива гумите както никой от останалите...щеше да е смешно, ако не е тъжно.

Новия шеф да ходи и да се моли на Алонсо да се върне, че с тия двамата олигофрени имаме точно толкова шанс да направим нещо, колкото Хонда имат шанс да направят читав двигател...

Червен Килим нещеш ли да му постели? :tooth:/>
Сладоледения Кими уби гумите, защото стратезите ви осраха цялата стратегия. :excl:/>
Eвала на Хамилтън че ви свали гащите, :bottom:/> разора задния ви двор и ви направи за смях, насред Италия :clapping:/>
0

#29 Потребителят е офлайн   lampard Икона

• Първи пилот

Posted 03 September 2018 - 15:31

Това,че Мерцедес работят по-добре с гумите от Феррари не е тайна и това се видя в дългите серии само те можеха да си позволят такъв стинт..просто идеята им проработи,нито Хамилтън е направил някакво чудо,нито Кими или Ботас..и продължавам да твърдя,че AMG са една стъпка напред в развитието от съперниците им.Състезанието беше хубаво просто не беше нужно да се унищожава по този начин.

This post has been edited by lampard: 03 September 2018 - 15:32

0

#30 Потребителят е офлайн   Dr_Mengele Икона

• Втори пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 06-Mar 03

Posted 03 September 2018 - 15:38

Преглед на мнениетоКОЛЧО написа на 03 September 2018 - 13:58:

Червен Килим нещеш ли да му постели? :tooth:/>/>
Сладоледения Кими уби гумите, защото стратезите ви осраха цялата стратегия. :excl:/>/>
Eвала на Хамилтън че ви свали гащите, :bottom:/>/> разора задния ви двор и ви направи за смях, насред Италия :clapping:/>/>

Съгласен! Но на 66,66666...%:tooth:/>/>

Да му постели и килим, че и с бъклица да го посрещне, абсолютно съм ЗА! :-)

Стратезите ли? Да не се повтарям, ще се самоцитирам, пък ми кажи къде греша - "По едно време бозавото беше с 30 сек. пред Фетел, а завърши на по-малко от 8 пред него накрая...и Фетел караше с очукано Ферари и през цялото време в трафик, ама гумите му устискаха...а на дървения философ "Оставете ме на мира, знам какво правя" трябваше от бокса да му обясняват, да не се катери постоянно по бордюрите... " край на цитата.

Да, евала на Хамилтън. Направо ги разцепи, супер агресивен, но изключително прецизен още от старта. Остави достатъчно място на Фетел, идеална маневра, нищо общо с глупостите на малкия джойнт от краварите. И кара на 1 сек. зад бозавото 20 обиколки в началото, че и 10-на към края...как не си утепа гумите???

5

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 11 Стр. +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic