Club S1 Форуми: ГРАН ПРИ НА САН МАРИНО РИВИЕРА ДИ РИМИНИ - 10.СЕПТЕМВРИ.2017г, Мизано-Марко Симончели - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГРАН ПРИ НА САН МАРИНО РИВИЕРА ДИ РИМИНИ - 10.СЕПТЕМВРИ.2017г, Мизано-Марко Симончели Rate Topic: -----

#11 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 08-Dec 16
  • Отбор:Без отбор

Posted 12 September 2017 - 11:38

никой не ти се кара, но явно и ти си тънкообиден, както и твоя любимец, който в последното си интервю обясняваше как на роси титлите не били заслужени, били късметлийски. видиш ли роси се състезавал срещу слаби пилоти (биаджи, гибернау, педроса, хейдън, стоунър) като явно включва и него си в тоя списък, щото и на него му сипа с големия черпак 2 години и щеше да му сипе и 2010.
всъщност всеки един англичанин се оплаква от коментаторите по бр спорт. аз съм в двете най големи мотогп групи във фейс'а и мога да ти кажа, че единствено търпят този пълния брадат чичко (единия от сегашните коментатори). към всички другите има 90% негатично отношение, даже и към сузи. кефят се на колин едуардс и джейм тосланд, които се разменят като гости.

вдм го харесвам повече от лоус и сенадявам да се представи добре в арагон.
0

#12 Потребителят е офлайн   IndyCART Икона

• Втори пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • Група: Маршали
  • Регистриран: 08-Dec 03

Posted 12 September 2017 - 12:56

Преглед на мнениетоPor Fuera написа на 12 September 2017 - 10:50:

...В случая с Емилиян, той е разправял неща от рода как по времето на доминацията на Дуън ходели по 10,000 човека, което не е вярно, като посочва един кръг в Чехословакия. Там тогава може и да е било така, но по други причини, нямало е още тази спортна култура и т.н. Но на писти като Асен в Холандия винаги си е било пълно...

Без да защитавам Емилиян, едва ли е казал подобно нещо за 10-те хиляди души, тъй като Чехия има доста големи традиции и култура точно в мотоциклетния спорт и особено пък в това състезание! Та това за зрителите ме накара да погледна статистиките за посещенията. В двата прикачени файла са те - единия за тази година (по дни и общо за уикенда), както и за всички състезания от 1995 г. насам, като тук е общото число посетители за целия уикенд. Интересно е движението, особено на някои писти, като Бърно например...

Attached File(s)

• Attached File  spec2.jpg (302.06К)
    Number of downloads: 13
  • Attached File  spec1.jpg (169.16К)
    Number of downloads: 12

0

#13 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 13 September 2017 - 22:49

http://i.picresize.com/images/2017/09/13/rIojx.jpg

This post has been edited by Chocho FortySix: 13 September 2017 - 22:51

0

#14 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 18 September 2017 - 12:16

Заслужи си второто място вчера, сега с повече самочувствие ще влезе в дълбоката вода.
0

#15 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 18 September 2017 - 17:51

Дали наистина ,утре ще тества с R1 на Misano https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif
0

#16 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 18 September 2017 - 21:07

Роси наистина е карал днес на Мизано, но е направил само 4 обиколки, преди да завали. Утре времето там също няма да е подходящо за каране. Не е ясно дали ще кара на Арагон. Какво ли си мисли МвдМ?

Update: От Ямаха съобщават, че Роси ще реши, дали да участва на Арагон, до сряда вечерта.

This post has been edited by jimthebass: 18 September 2017 - 21:19

0

#17 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 19 September 2017 - 09:44

Преглед на мнениетоIndyCART написа на 12 September 2017 - 12:56:

Без да защитавам Емилиян, едва ли е казал подобно нещо за 10-те хиляди души, тъй като Чехия има доста големи традиции и култура точно в мотоциклетния спорт и особено пък в това състезание! Та това за зрителите ме накара да погледна статистиките за посещенията. В двата прикачени файла са те - единия за тази година (по дни и общо за уикенда), както и за всички състезания от 1995 г. насам, като тук е общото число посетители за целия уикенд. Интересно е движението, особено на някои писти, като Бърно например...

Малко късно се включвам. Дори и да защитаваш Емилиян няма нищо лошо в това. Напротив, показва колегиалност, което може само да ме радва. Що се отнася до цифрите излиза че състезанието в Льо Ман е било най-посетеното през този сезон. А аз съм останал с впечатление, че това в Бърно е най-посетено като цяло през последните години. Цифрите обаче в първата таблица ми се виждат малко завишени. Най-малкото ми прави впечатление, че по време на състезанията изписват публиката в самия състезателен ден и по спомен на някои писти бяха обявени по-малко зрители. Да, в първата таблица е обявена публиката и за трите дни на провеждане на даден кръг, но в самия състезателен ден пак са повече.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users