Club S1 Форуми: ГРАН ПРИ НА САН МАРИНО РИВИЕРА ДИ РИМИНИ - 10.СЕПТЕМВРИ.2017г, Мизано-Марко Симончели - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГРАН ПРИ НА САН МАРИНО РИВИЕРА ДИ РИМИНИ - 10.СЕПТЕМВРИ.2017г, Мизано-Марко Симончели Rate Topic: -----

#1 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 15-Dec 16
  • Отбор:Без отбор

Posted 02 September 2017 - 19:41

Момчета и момичета,май позакъснявам с пускането на темата,щом сервирате новините в последната по предишния старт.
Все от вас ги научавам лошите новини,ама явно тоя сезон няма друг начин.
Пишете тук,за проблемите,състоянието на пилотите и....каквото друго ви интересува по предстоящия старт.

Поздрав на всички и безаварийно!
0

#2 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 08-Dec 16

Posted 02 September 2017 - 20:08

https://thumb.ibb.co/m2TOgv/21192272_1115630925233897_1758164072882357235_n.jpg https://thumb.ibb.co/h2eJEF/21231035_1115623285234661_2500702739467238486_n.jpg https://thumb.ibb.co/cgkfTa/21272376_1115630958567227_3211485220545931205_n.jpg
0

#3 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 03 September 2017 - 11:03

Тая женичка на втората снимка , верно ли иска автограф ?
0

#4 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване

Posted 03 September 2017 - 11:16

Преглед на мнениетоskoti написа на 03 September 2017 - 11:03:

Тая женичка на втората снимка , верно ли иска автограф ?

на живо е още по грозно.. даже и когато не е в инвалидна количка, а на скутер...http://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/no1.gif

0

#5 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 09 September 2017 - 09:27

Много близки времена в MotoGP след първите две свободни тренировки. Няма да е изненадващо, ако победата отново е за пилот на Дукати, въпреки че Довициозо има оплаквания. Според мен може и умишлено да го прави. Надявам се и Лоренсо най-после да е поне на подиума.
Твърди се, че Маверик Винялес и Валентино Роси са карали с прототипното шаси на Ямаха за 2018 г. на Силвърстоун. Винялес е доста доволен от него и твърди, че то пасва повече на стила му.
Що се отнася до Роси, той ще направи всичко възможно, за да се състезава още на Арагон, ако не ще кара в по-следващия кръг в Япония.
От Ямаха обмислят евентуален заместник на Роси за Арагон, в случай, че не успее да се възстанови. Спрягат се различни имена, като най-сериозни кандидати изглеждат Михаел Ван Дер Марк, който кара за Ямаха в WSBK, както и тест пилотът на марката Катсуюки Накасуга.
0

#6 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 10 September 2017 - 15:41

Няма такова чудо в МотоГП като ММ. Може би като чиста скорост леко отстъпва на Стоунър, но като комплексен състезател е много по-добър. Такава комбинация от талант, воля за победа и тактика просто е непобедима. След освиркванията на подиума, коментаторите от БТ Спорт направиха аналогия с победата на Хамилтън, когато той каза, че с удоволствие се почувствал villain за италианците. А коментаторът от Спорт 1 в началото на състезанието казваше, как ММ опропастил шампионата на ВР през 2015, сякаш всичко е супер ясно и доказано надлежно и аз смених канала. За първи път гледам състезание по Спорт 1 и май няма да повторя, въпреки, че иначе коментарът беше много компетентен.
0

#7 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Дебютант
  • Рипване

Posted 11 September 2017 - 11:42

Талантът на Маркес е признат навсякъде, въпреки че и на мен не ми е сред любимците. Като среден брой точки спечелени на състезание е с най-добри показатели сред всички свои колеги. През целия сезон бе фаворит за титлата и въпреки това нещата не могат да се определят като ясни.&nbsp;<div><br></div><div>Нямам достъп до спортния канал на М тел, а и не мисля че е редно такова голямо събитие като MotoGP да се излъчва по канал, който е с ограничено приемане и се предлага само от един оператор. Има и други платени спортни канали, които са достъпни за всички абонати.</div><div><br></div><div>Предполагам, че състезанието е коментирал Емилиян Стойков. Той има познания, но е много пристрастен коментатор, търси винаги негативното и говори откровени неистини. Нямам предвид нещо конкретно в момента, аз и не съм слушал неговия коментар, но случаите през годините са десетки.&nbsp;</div><div><br></div><div>Иначе горното мнение е много добро, за мен е удоволствие да чета подобни мнения.</div><div><br></div><div>Поздрави на всички !&nbsp;</div><div><br></div><div>( ако на някой му трябват линкове за сваляне на състезанието да каже, за да дам. ) &nbsp;</div>
0

#8 Потребителят е офлайн   Chocho FortySix Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване

Posted 11 September 2017 - 17:12

даже и стиви уондър видя, че през 2015 93 караше против роси и с ясната цел 99 да е шампион. предполагам, че ако разровиме и някой умрял и той ще го е видял. всеки коментатор е пристрастен, гледайте състезание по скай италия или мувистар боклуспания... а да не говорим за аржентина, бразилия и т.н.... и после говорете кой, как коментира. ако англичаните имаха някой топ пилот (ама да е печелил повече от две състезания в мотогп) претендент за титлата, само за него щеше да се говори. като ги знам как си харесват продуктите (автомобилни и мотоциклетни) нищо, че бяха боклуци. то и затова вече нищо не е тяхно.

ван дер марк ще замени роси на арагон. както той каза обаче, реално никой не може да замени най-великия!
0

#9 Потребителят е офлайн   skoti Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 19-Nov 16

Posted 11 September 2017 - 17:24

Ше ме извинявате, ама от всички БГ коментатори на мото ГП,които са били през последните 6-7 г. , Емо е с най-адекватен и интерес коментар.
Дава доста допълнителна информация и разказва неща, които са извън конкретния старт.
След него слагам Десо, който до миналата г. коментираше по булсат.
Бил пристрастен ,е така като почнете да се правите, тия по скай и другите платени канали все едно не са ?
0

#10 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Дебютант
  • Рипване

Posted 12 September 2017 - 10:50

Е, вие сега карате ли ми се, какво ? Много лесно се палите, но няма значение за мен. Можете да пишете каквото си искате. Точно защото съм гледал доста състезания, затова коментирам. Има разлика между типовете пристрастност. Естествено, че всеки си има предпочитания, иначе няма да има интерес към този спорт, няма от какво да се е запалил по него. По BT Sport е съвсем различно, защото там има двама основни коментатори, като двамата имат рзлични мнения и така балансират. Там е и Джулиън Райдър, който беше един от коментаторите по British Eurosport, заедно с Тоби Муди и един гост коментатор. Поинтересувайте се какви са били отзивите за периода, в който те коментираха по британската версия на Евроспорт. Няма един лош коментар за тях. И се поинтересувайте какво мислеха хората, когато състезанията се даваха по BBC. А английските коментатори са доста пристрастни към Кръчлоу, което е нормално. В случая с Емилиян, той е разправял неща от рода как по времето на доминацията на Дуън ходели по 10,000 човека, което не е вярно, като посочва един кръг в Чехословакия. Там тогава може и да е било така, но по други причини, нямало е още тази спортна култура и т.н. Но на писти като Асен в Холандия винаги си е било пълно.
Освен това той набляга на негативното. Как Роси и Лоренсо се мразели, как Маркес и Роси не се обичали, като че ли тези неща хората които следят нещата не ги знаят. Защо трябва да се акцентира на това? Може би, за да може отделни хора пред телевизорите да се настройват, които и без това не са от най-трезво мислещите. И какво печели с това?
Иначе и явно аз вече съм в гроба или сляп, защото не споделям мнението, че Маркес е помагал на Лоренсо през 2015 г“ Да, на Сепанг Маркес определено пречеше на Роси и му провали шампионата, но това беше следствие думите на Роси след състезанието в Австралия, с което си вкара автогол. Ако не беше говорил публично тогава, а беше отишъл при Маркес да му каже претенциите си, с който и без това бяха доста близки тогава, според мен изобщо нямаше да се стигне до инцидента на Сепанг. Отчитайки младостта на Маркес и психическото му състояние след тези думи, бе нормално да се стигне дотам. На последното състезание във Валенсия всеки коментира как Педроса и Маркес не изпреварили Лоренсо, а никой не коментира с каква лекота Роси стигна до четвъртата позиция. Не казвам, че са му пуснали. Аз си го обяснявам с неговите думи след Австралия. Просто всички пилоти се бяха наплашили евентуално да не стане инцидент между тях и Роси и после и те да бъдат обвинявани и затова го пуснаха толкова лесно. Що се отнася до това, че Маркес и Педроса не са правили атаки, в историята на мотоциклетния спорт има десетки състезания, в които един състезател е бил плътно зад друг, но не е могъл да го изпревари или даже да направи атака. Аз веднага се сещам 2009 г, на Бърно , във второто състезание в WSBK, как Макс Биаджи беше плътно зад Бен Спийс почти през цялото време, но не можа да го атакува.
А кажете ми през 2015 г. преди Филип Айлънд, предполагаемото състезание в което Маркес помогна на Лоренсо, къде преди това през сезона Маркес му помагаше?
Колкото до Михаел Ван Дер Марк, предполагам повечето не следите WSBK, но той е много талантлив пилот, с голям потенциал и неговото появяване в Арагон ще е интересно. Все още му липсва достатъчно увереност, извън домашното му състезание не е достатъчно агресивен, но точно там се вижда какво може. Трябва само да го доразвие. Мисля, че може да направи добра кариера в MotoGP, ако се премести да кара там за постоянно.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users