Club S1 Форуми: Sorry! - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

-----

Sorry!

Малко ми е гузно. Хората гледат, че има блог. Даже име си има. А вътре няма нищо. И никой. Предполагам, никой не очаква да бъде посрещнат с хляб и сол, но поне някоя и друга умнотия да бях сложил. Да, ама не. И затова ми е гузно.

Хората си губят времето, заради мен. Представям си ако почна да пиша какво ще стане. Мисля, че за времето, за което прочете текста дотук, можеше да се обадиш на човек, с когото не си говорил от години и да му кажеш, че не си го забравил. Ако имаше желание де. Или пък на някого, с когото си бил до преди малко, но вече ти липсва. И това обаждане е по желание. Да не вземете сега да звъните всички накуп. Толкова много радиовълни ще се кръстосат във въздуха , че няма да остане място даже за едно срамежливо и леко пресипнало "Обичам те". Това "Обичам те", което е останало недоизречено преди много години. Или пък сте повтаряли до преди малко. И вече ви се иска пак да кажете.

Спирам с глупостите. Реши ли вече на кого искаш да се обадиш?

П.П. Това е поводът за името на Блога.
0
  Like

2 Comments On This Entry

Мога да кажа, че точно заради тази "умнотия" блога ти не е загуба на време. Реших на кого да се обадя. Мерси. :)
0
И това ли беше?
Пета година и една буква няма написана?
0
Стр. 1 от 1

Ноември 2017

П В С Ч П С Н
  12345
6789101112
131415161718 19
20212223242526
27282930