Club S1 Форуми: Дискус - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

Стр. 1 от 1

Дискус Rate Topic: -----

#1 Потребителят е онлайн   montoya1 Икона

• Първи пилот
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 28-May 05
  • Отбор:Без отбор

Posted 27 May 2018 - 08:38

В последно време не иска да ме запомни логнат на сайта и трябва всеки път да се логвам, а пък излиза една капча с едно дълго цъкане по разни картинки и е доста неудобно.Като цяло е доста куца система за коментари и се чудя има ли начин да се смени с нещо по удобно за работа!? В смисъл, че цитатите са невъзможни, няма емотикони, подредбата на коментарите под статията също е неудобна. За да проследи човек всички коментари трябва да се четат от началото всеки път. Някаква система трябва с бутонче за отиване към първо непрочетено мнение, ама не знам каква
0

#2 Потребителят е офлайн   The_Power Икона

• Шампион
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • Преглед на галерията
  • Група: Админи
  • Регистриран: 01-Mar 03

Posted 30 May 2018 - 14:28

Преглед на мнениетоmontoya1 написа на 27 May 2018 - 08:38:

В последно време не иска да ме запомни логнат на сайта и трябва всеки път да се логвам, а пък излиза една капча с едно дълго цъкане по разни картинки и е доста неудобно.Като цяло е доста куца система за коментари и се чудя има ли начин да се смени с нещо по удобно за работа!? В смисъл, че цитатите са невъзможни, няма емотикони, подредбата на коментарите под статията също е неудобна. За да проследи човек всички коментари трябва да се четат от началото всеки път. Някаква система трябва с бутонче за отиване към първо непрочетено мнение, ама не знам каква

Проблемите за които пишеш ме изненадват.
Аз съм постоянно логнат в дискус и мога да коментирам и в други сайтове, които ползват системата. Нямам идея, защо при тебе е така.

Да не си направил някакви рестрикции в браузера си за бисквитките. Бисквитките са тези, които те запомнят за да си логнат.
За емотиконите си прав, няма. Но цитати са възможни. Можеш и сам да си избереш как да ти се подреждат коментарите. Най-добрите, най-новите или най-старите.
Попрегледай възможностите. Мисля, че системата не е никак лоша.
0

#3 Потребителят е онлайн   montoya1 Икона

• Първи пилот
  • Преглед на галерията

Posted 30 May 2018 - 21:21

Нямам рестрикции на браузъра, но като цяло имам проблеми с логването в сайта от доста време. Примерно самия сайт никога не може да запомни и да ме остави логнат, но ако вляза и се логна през форума, вече и сайта ме помни. На мобилната версия, въпреки, че съм задал на телефона винаги да ми зарежда пълната версия на сайтовете, винаги си се зарежда мобилната версия и там дори и не мога да се логна, пиша си юзера и паролата, натискам логин, зарежда се страницата, но не съм логнат, без никакви грешки да излизат. На телефона ползвам Опера мини и Palemoon. Това с дискус се появи от миналата седмица, не съм пробвал с друг браузър, щото не ползвам и нямам друг, но пак ще изчистя кеша и бисквитките за пробата.
Относно как ги подрежда коментарите, на мен ми е куца системата. Ако се подредят първо най старите, за да следиш дискусията от началото се пропускат нови отговори на дадени коментари. Ако се подреди първо най новите, се пропускат стари и се губи дискусията, защото има нов отговор на по стар коментар примерно. Цитатите, не виждам опция за цитат в полетата за отговор под дадена статия. Може би ако се отвори дискус в отделен прозорец и да я има тази опция, но едва ли някой я ползва. Най якото е да имаше система за коментари подобна на форумната, но не знам дали някой е написал такава и може ли да се добави.
0

#4 Потребителят е онлайн   montoya1 Икона

• Първи пилот
  • Преглед на галерията

Posted 31 May 2018 - 22:01

Всъщност след изтриването на кеша и бисквитките от браузъра, логинът в дискус се оправи и вече ме помни. Остава проблемът с логването на самия сайт. Единствения вариант да го запомни е, ако съм се логнал през форума
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

Стр. 1 от 1

Fast Reply

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users