Club S1 Форуми: ГРАН ПРИ НА КАТАР - 18.МАРТ.2018г, Писта Лосаил - Club S1 Форуми

Преход към съдържанието

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

ГРАН ПРИ НА КАТАР - 18.МАРТ.2018г, Писта Лосаил Rate Topic: -----

#11 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 15-Dec 16
  • Отбор:Без отбор

Posted 16 March 2018 - 22:07

Браво,гледам активизирали сте се,момчета! И по улиците моторите се увеличиха! На онези от вас,които карате - БЕЗАВАРИЙНО този сезон и умната....,ако не - русата.....https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Пазете се и бъдете здрави! Честит ни нов сезон!
0

#12 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване

Posted 17 March 2018 - 14:27

Интересни FP2 и FP3. На третата тренировка вятър и падания. Точно в края на бачо мотора взе да се разпада нещо. https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttps://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Ще видим на квалификациите как ще са.
Аз,Приятели, и тази година гледам на SK 1,2,3. Абонамента ни е на N3. По Sport Klub 1,2,3 излъчват всичко,което се случва от четвъртък,до неделя. В зависимост от интензитета на различните излъчвания на живо за различните спортове,просто моторите ги местят по каналите им от 1 до 3. Но всичко е на живо. Пиша ви тази информация по повод това,че миналата година няколко човека изреваха от Мтел абонамента.Не знам какво и как излъчват там. Но понеже знам,че има доста софиянци измежду вас,а знам,че N3 е софийски оператор, само давам справка кой оператор има канали с доста добро излъчване. Говорят "почти" на български,разбира им се много.https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif
Тая нощ съм си окачила РОСИсткия флаг на терасата на простора,да си знаят комшиите,ако почна да псувам,що е.Да си знаят,че сезона почва. Хааххахах. Пък и да ги ориентирам за кой сме.
Поздрави!

This post has been edited by Shliopar: 17 March 2018 - 14:29

0

#13 Потребителят е офлайн   jimthebass Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 17 March 2018 - 16:19

Да не би Роси да търси лимита на мотора в стил "Маркес" във FP3?
0

#14 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване

Posted 18 March 2018 - 15:50

За онези,които не са могли да гледат състезанието - В клас МОТО 3 - Jorge Martin, Aron Canet, Lorenzo Dalla Porta.
Първи подиум в кариерата на Лоренцо Дала Порта. Прекрасна битка за първото място между първите двама и.....,направо не успях в първия момента да видя кой завърши трети,такъв калабалък беше.
Жалко за отпадането на Бастианини още в първото състезание. Той е доста надъхан и кара....понякога малко и по-рисково.

This post has been edited by Shliopar: 18 March 2018 - 15:52

0

#15 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване

Posted 18 March 2018 - 17:07

Иииии,екшън до последно в МОТО 2. Франческо Баняя с първа победа за SKY VR46,втори Балдасари. Подиумът за малко да е изцяло италиански, но за съжаление на Матиа Пасини, Маркез имаше късмет и успя да се пребори за третото място,въпреки сериозния проблем със задната спирачка.
Баняя, Блдасари,Маркез.
Страхотно и оспорвано състезание за първите три позиции. Поздравления!
0

#16 Потребителят е офлайн   Shliopar Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване

Posted 18 March 2018 - 19:02

Страшна надпревара.Отдавна лидерската група не е била толкова голяма. Разкъсаха се чак в самия край.
Прекрасен Дови и заслужено първо място.Маркез не се даде и взе второто място. Валентино - пребори се и все пак - трети! За тези години Роси се справи чудесно.
Ами,харесаха ми днес състезанията - 2:1 за Италианския химн. Браво на чичката!
Предстои прекрасен Великден.Прекрасен,щом ще има МОТО ГП.

This post has been edited by Shliopar: 18 March 2018 - 19:05

0

#17 Потребителят е офлайн   hdd Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 18-Mar 17
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 18 March 2018 - 19:32

Без малко да позная https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/tooth.gif Мисля,че това ще е тройката и накрая на сезона ... ама не се знае дали в тоя ред https://clubs1.bg/forums/public/style_emoticons/default/icon_champion.gif
0

#18 Потребителят е офлайн   dimata rusnaka Икона

• Дебютант
  • Рипване
  • Регистриран: 09-Dec 16

Posted 18 March 2018 - 22:43

Dovi е пич
0

#19 Потребителят е офлайн   Por Fuera Икона

• Тест пилот
  • РипванеРипване
  • Регистриран: 27-May 17

Posted 19 March 2018 - 01:15

Сезонът започна както подобава. Да си пожелаем и в следващите състезания времената да са толкова близки. Но както писах, за мен това състезание не е много определящо какво ще се случи през сезона.
Напълно възможно е тези трима пилоти- Дови, Маркес, Роси да заемат първите три места в крайното класиране, но това далеч не значи, че следващите състезания ще бъдат подобни.
ДезмоДови винаги е бил много силен в Катар, но все нещо малко не му достигаше, за да бъде първи. Сега успя. Бих казал, че победата беше задължителна, защото ако иска да се бори за титла трябва да използва всяка възможност. Той вече е достатъчно дълго в Дукати, това е неговото предимство и трябва да избегне спадовете от миналата година.
Маркес бе много агресивен още от първия старт. Той осъзнава, че ако стартира сезона като миналия, то накрая нещата може да не са в негова полза. Остава си фаворит за титлата, но това не означава със сигурност, че ще я спечели.
Адмирации за темпото на Роси, но не ме изненадва, защото той също винаги е бил силен на това трасе. Ще видим как ще е на следващите. Но си мисля, че Ямаха могат да станат още по-силни.
Маверик Винялес направи здрава атака в края на надпреварата, но тя беше закъсняла.
Жоан Зарко водеше дълго време, но той имаше проблеми с предната гума, като по-скоро вината не е негова с износването и` заради карането му, а по-скоро става въпрос за някакъв дефект, но все още информацията не е напълно изчерпателна. Както писах и преди, той е много амбициозен, със сигурност ще се опита да запише поне една победа този сезон. От Ямаха ценят Зарко и шефът на тима Лин Джарвис каза, че от Ямаха ще се опитат да осигурят заводски мотор на Зарко за 2019 г. , за да го задържат в техните редици. Естествено, няма място в Movistar Yamaha, защото вече Винялес и Роси имат контракти до 2020 г. , но се обмисля възможността друг тим да държи третия заводски мотор. Както знаете от догодина Тех 3, където в момента кара французинът, ще работят не с Ямаха, а с КТМ.
Данило Петручи демонстрира отлично темпо. Дали и той не трябва да получи заводски мотор? Не че съм го подценявал, но не очаквах точно на тази писта да е толкова бърз, той обаче ме изненада приятно. Дукати по-рано намекнаха, че са склонни да задържат Хорхе Лоренсо и след този сезон, ако си намали заплатата, но при положение, че могат да разчитат и на Петручи ситуацията става интересна.
Малшанс за Хорхе днес. Още във втората обиколка е изникнал проблем с предната спирачка, като той се е опитвал да балансира нещата, като използва повече задната, но в един момент е останал без никакви спирачки и това доведе и до падането му, което беше доста странно. Хорхе е предпочел да падне контролирано на по-безопасно място, вместо да поеме по-голям риск с непредсказуеми последици. Така че въпреки неубедителните му квалификации и лошото темпо в състезанието тепърва ще се види има ли напредък от миналия сезон при него.
2

#20 Потребителят е офлайн   ROSSI_46 Икона

• Млад талант
  • РипванеРипванеРипване
  • Регистриран: 04-Apr 03
  • Отбор:Scuderia Ferrari

Posted 19 March 2018 - 23:11

Довизиосо се утвърждава като много солиден и стабилен пилот. В подобни напрегнати битки не трепва въобще, безпогрешен е и ги печели. Вече е 3:0 срещу испанския палячо. Определено заслужава адмирации. Петручи също бележи завиден прогрес напоследък.
0

Препоръчваме ви:

Share this topic:

• 2 Стр. +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users